Gwiazdy

Daria bije rekordy odtworzeń. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała nowy utwór "Lowkey"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Daria&Pelican w piosence „Lowkey”
Daria&Pelican w piosence „Lowkey”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Daria zyskała popularność dzięki chwytliwym utworom utrzymanym w klimacie pop-dance. Wielu słuchaczy nie przypuszczało, że stoi za nimi polska piosenkarka. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka wykonała swój najnowszy numer.

Kim jest piosenkarka Daria?

Choć do show-biznesu wkroczyła kilka miesięcy temu, jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Daria podbiła serca słuchaczy utworem "Blind love". Jej drugi hit, "Paranoia", również bije rekordy na YouTube, a także znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów Air Play Top Związku Producentów Audio Video, pokonując tym samym takich artystów jak Sanah, Sobel, Elton John i Dua Lipa czy Ed Sheeran.

Daria Marcinkowska pochodzi z Mikołowa. 26-latka planowała związać swoją karierę ze śpiewem operowym, ale zrezygnowała z tej ścieżki kariery. Niedawno wokalistka podpisała kontrakt z jedną z niemieckich wytwórni i przyjęła pseudonim artystyczny Daria Marx. 

Daria z nową piosenką na scenie Dzień Dobry TVN

Na scenie Dzień Dobry TVN Daria zaprezentowała swój najnowszy utwór "Lowkey". Co sprawia, że ten numer jest taki niezwykły? Po pierwsze, zniewalający i magnetyzujący wokal Darii, po drugie, marimba nadająca magicznego i miękkiego brzmienia temu kawałkowi i po trzecie, jego dynamika.

To co zaczyna się spokojnie, szybko rozwija się w utwór, który zachęca do tańca. Chwytliwa melodia wpada w ucho, a tekst jest tak bliski każdemu sercu, że nawet nie wiesz kiedy zaczynasz śpiewać z Darią.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości