Sezon na modę

Klaudia Nieścior szczerze o wygranej w "Top Model". Na co przeznaczy nagrodę?

Sezon na modę

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Klaudia zwyciężczynią 11. edycji Top Model!
Klaudia zwyciężczynią 11. edycji Top Model! Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję programu "Top Model". 22-latka zdobyła nie tylko serca jury, ale także publiczności. Czy udział w programie był dla niej spełnieniem marzeń? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Kto wygrał 11. sezon "Top Model"?

W środę 7 grudnia wieczorem poznaliśmy zwyciężczynię 11. edycji programu "Top Model". Tym razem zaszczytny tytuł powędrował w ręce Klaudii Nieścior. W studiu Dzień Dobry TVN modelka opowiedziała o swoich planach. Czym zaskoczy nas ta wschodząca gwiazda modelingu?

Jak nam ujawniła, udział w programie był jej wielkim marzeniem. Nie spodziewała się, że uda jej się zajść w nim tak daleko, a tym bardziej zdobyć główną nagrodę. - Były wzloty i upadki. Rozkwitałam i dużo dałam z siebie. Każde zadanie przełamywało moje lęki i bariery - zaznacza Klaudia..

Klaudia Nieścior o planach

Historia modelki może inspirować osoby mierzące się z różnymi przeciwnościami losu. 22-latka wraz z bratem wychowywała się w rodzinie zastępczej. Trudne dzieciństwo dało jej motywację do walki o lepsze życie. Jak podkreśla, każdy z nas jest kowalem własnego losu. - Musimy sami zrobić ten pierwszy krok - radzi zwyciężczyni "Top Model".

Klaudia otrzymała nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Na co ją przeznaczy? - Nie myślałam o tym, najbardziej zależało mi na nagrodzie publiczności - przyznaje. - Jedyne, o czym myślałam, to fakt, że chciałabym zabrać brata na wycieczkę. Nigdy nie byliśmy razem, chciałabym go zabrać za granicę, a jest to najważniejsza osoba w moim życiu - tłumaczy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości