Gwiazdy

Czym dla gwiazd jest "starzenie się z godnością"? Kubicka: "Nabawiłam się kompleksów"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
„Starzeć się z godnością” kontra „Jak oszukać czas?”
„Starzeć się z godnością” kontra „Jak oszukać czas?” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Choć zabiegi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze, to wiele kobiet sprzeciwia się poprawianiu urody, propagując hasło "starzeć się z godnością". Co o tym sądzą znane influecerki? Czy czują presję, by ciągle wyglądać pięknie i młodo? O to zapytała je Sandra Hajduk-Popińska z Dzień Dobry TVN.

Sandra Kubicka o medycynie estetycznej

Wygląd dla Sandry Kubickiej jest narzędziem w jej pracy. Jako modelka dba o to, by mieć ładną cerę, błyszczące włosy i być w dobrej kondycji fizycznej. Czy w przyszłości planuje korzystać z zabiegów upiększających, by wygładzić pojawiające się zmarszczki?

- Boję się tego, że jak będę już starsza i będę miała te pierwsze oznaki, to zacznie mi odwalać sodówka i zacznę sięgać po medycynę estetyczną. Tego się boję, ale nie boję się być starsza. Dzisiaj mam prawie 28 lat i lubię siebie bardziej, niż jak miałam 20 lat - powiedziała Kubicka.

Sandra wyznała, że chciała poddać się kilku poważnym zabiegom na twarz, ale lekarka stanowczo jej to odradziła.

- Przyznam się szczerze, że przez te wszystkie dziewczyny, które są bardzo mocno porobione, nabawiłam się kompleksów. Rok temu wybrałam się do kliniki medycyny estetycznej i poprosiłam, żeby pani mi naciągnęła skórę, wycięła policzki itd. A ona powiedziała: "Wyjdź! Nie zrobię ci tego" - zdradziła modelka. - Uważam, że jeżeli ktoś ma kompleksy, to naprawiajmy je. Ja zrobiłam sobie zęby, ponieważ zawsze miałam kompleks zębów, śmiano się ze mnie, że jestem królikiem, mój były partner mi to wmawiał i zostało mi to w głowie - dodała Kubicka.

Czy gwiazdy boją się starzeć?

Marcela Leszczak, modelka i życiowa partnerka Michała Koterskiego, nie ukrywa, że odwiedza gabinety medycyny estetycznej.

- Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie robię różnych rzeczy i nie eksperymentuję, ale wydaje mi się, że to są rzeczy, których nie widać gołym okiem - powiedziała Leszczak.

Czy zdarzyło się jej, że była niezadowolona z efektu zabiegu?

- Raczej nie, bo zawsze chodzę do specjalistów, do lekarzy, a nie do kosmetyczki. Poza tym Maja Ostaszewska powiedziała, że gdyby postawić kobietę 40-letnią czy 50-letnią zrobioną i nie zrobioną, to widać, że one są w tym samym wieku, tylko jedna jest zrobiona, a druga nie. Nie oszuka się wieku, tego upływającego czasu. Myślę, że sztuką jest się starzeć z godnością - podkreśliła Marcela.

Youtuberka Pamela Stefanowicz woli zapobiegać, niż leczyć, dlatego prowadzi zdrowy styl życia. To pomoże jej dłużej cieszyć się młodym wyglądem.

- Jak każda kobieta zastanawiam się, co to będzie. Staram się myśleć o tym zawczasu, żeby przede wszystkim pić bardzo dużo wody. To jest podstawa, żeby nawadniać ten organizm. Od razu sama to po sobie widzę. Jak nie piję wody, to mam suche usta, suchą skórę, inaczej człowiek się czuję. Trzeba o siebie dbać, używać odpowiednich kosmetyków, do tego trening, dieta - podsumowała influencerka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości