Gwiazdy

Siostra Sary Boruc urodziła. Ines Mannei po raz pierwszy została mamą

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Ines, Nadia i Sara Mannei

To wyjątkowy czas w życiu Ines Mannei. Gwiazda pod koniec sierpnia poinformowała, że spodziewa się dziecka. Teraz pochwaliła się dobrą nowiną - maluch jest już na świecie. Siostry Mannei, Sara i Nadia, cieszą się, że ich rodzina znów się powiększyła.

Siostry Mannei

Siostry Mannei tworzą zgrane trio w polskim show-biznesie. Sara, Nadia i Ines w wielu wywiadach podkreślały, że ich więź jest bardzo trwała, a jako rodzeństwo mogą zawsze na sobie polegać, wzajemnie okazując wsparcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Fajnie jest mieć przyjaciółki, ale żadna przyjaciółka nie zastąpi siostry. Głównie chodzi o to, że relacja z siostrą jest czysta. Tu zawsze jest tak, że cokolwiek byś nie powiedziała, jakiegokolwiek sekretu byś nie zdradziła, to zawsze zostanie u twojej siostry. Ewentualnie dowie się jeszcze ta druga. Z przyjaciółmi nie zawsze tak jest - wyznała Ines w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Sara, Nadia i Ines nie tylko świetnie się dogadują, ale mają też wspólne pasje. Uwielbiają modę i śledzą najnowsze trendy, co widać w ich stylizacjach. Ponadto razem działają w biznesie i prowadzą markę biżuteryjną.

Ines Mannei urodziła

Zwykle media rozpisują się na temat Sary, najstarszej z sióstr. Jednak tym razem to najmłodsza z rodzeństwa jest w centrum zainteresowania. Ines Mannei w maju pochwaliła się w mediach społecznościowych, że wzięła ślub. Wyszła za mąż za Cezarego Lecha. Z kolei pod koniec sierpnia opublikowała na Instagramie zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Przez wiele miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że wraz z ukochanym spodziewają się pierwszego dziecka.

Wreszcie Ines podzieliła się informacją, na którą czekali jej fani. Na InstaStory opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z maluchem. - Udało się - napisała.

Nadia i Sara cieszą sią, że w ich rodzinie pojawił się kolejny maluch. - Jestem z ciebie dumna. Jesteś najodważniejszą dziewczyną na świecie - wyznała Nadia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości