Sara Mannei

  Żona bramkarza twierdzi, że na Paris Fashion Week obecnych jest wiele polskich celebrytek, które jednak nie chwalą się tym faktem w social mediach.

  Sara Boruc nie udziela wielu wywiadów, jednak ostatnio zdecydowała się porozmawiać z Agnieszką Woźniak-Starak. Wspólnie poruszyły temat polskiego show-biznesu, WAGs czy życia w cieniu męża. Projektantka zdecydowała się na odważne wyznania.

  Sara Boruc-Mannei od kilku miesięcy z powodzeniem łączy tworzenie marki modowej ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Jak jej się to udaje? O tym i o swoich planach projektantka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Sara Mannei od kilku lat buduje swoje modowe imperium. Projektantka może pochwalić się kolejnym dużym sukcesem. Po Kendall Jenner kolejna gwiazda założyła ubranie z kolekcji Polki.

  Blogerka modowa i żona Artura Boruca była gościem specjalnym programu "Project Runway". Jak uczestnicy poradzili sobie z zadaniem uszycia bielizny ze swoich najlepszych ubrań? Jak wyglądają zakulisowe obrady jury? Czy Sara Boruc była surowa w swojej ocenie? Jak sama reaguje na krytykę? W studiu Dzień Dobry TVN blogerka zdradziła również, czy myśli nad stworzeniem autorskiej kolekcji ubrań.

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Po raz pierwszy w mediach pojawiło się nazwisko Mannei w kontekście Artura Boruca. Piękna Sara Mannei jest żoną piłkarza. Niedawno para wzięła ślub. Lecz kim są Ines i Nadia? Tylko w Dzień Dobry Wakacje piękne trio Mannei.

  Na imprezie Playboya Agnieszka Jastrzębska spotkała Artura Boruca. Ale nie samego - był tam z narzeczoną - Sarą Mannei. Po raz pierwszy w Polsce para pojawiła się na salonach. Czy oglądają mistrzostwa świata? Czy Artur czyta bloga swojej dziewczyny?