Gwiazdy

"Co było dalej?". Andrzej Sołtysik otworzył futerał od kontrabasu. Jak zareagowała Anna Kalczyńska?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Co było dalej?
Co było dalej?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak co poniedziałek widzowie Dzień Dobry TVN mieli za zadanie wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na pytanie - "Co było dalej?". Tym razem przygotowaliśmy fragment programu z udziałem Andrzeja Sołtysika, Anny Kalczyńskiej oraz kontrabasisty Dominika Jabłkowskiego. Jak skończyła się ta historia?

"Co było dalej?" - quiz w Dzień Dobry TVN

W cyklu "Co było dalej?" znalazł się archiwalny fragment programu, którego gospodarzami byli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Rozmawiali na temat szokującej sprawy Carlosa Ghosna, byłego szefa koncernu Nissan-Renault. Mężczyzna był podejrzany o malwersacje finansowe, dlatego postanowił uciec z Tokio przez Turcję do Libanu. Schował się w futerale na kontrabas, w towarzystwie ochroniarzy przebranych za gruzińskich muzyków.

Andrzej Sołtysik chciał sprawdzić, czy rzeczywiście dorosły człowiek jest w stanie zmieścić do futerału. Otworzył go i...? Co wtedy zrobiła Anna Kalczyńska? W tym momencie materiał się kończy.

"Co było dalej?". Rozwiązanie zagadki

Widzowie Dzień Dobry TVN jak zwykle mieli głowy pełne pomysłów. Na naszym fanpage'u na Facebooku w komentarzach pisali swoje propozycje na dalszy ciąg historii.

- Pan Andrzej uda, że chce wejść do futerału i podstępnie zamknie tam panią Anię - napisała pani Marzena.

- Pan Andrzej zamienia się strojem z kontrabasistą, co czyni go osobą nie do rozpoznania i udaje muzyka, grając motyw z "Różowej Pantery". Pan muzyk chowa się do futerału, a Pani Ania tańczy w stylu rewiowym, w celu odwrócenia uwagi - stwierdziła pani Małgorzata.

- Andrzej Sołtysik będzie chciał wejść do futerału, otworzy go, a w środku będzie zwinięty w precel Marcin Prokop zajadający precelki - skomentowała pani Kamila.

Co było dalej? Okazuje się, że Andrzej Sołtysik wszedł do futerału, do którego bez problemu się zmieścił, a Anna Kalczyńska domknęła wieko.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości