Gwiazdy

Cheap Tobacco na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj piosenki "Jestem sama"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Cheap Tobacco w utworze „Jestem sama”
Cheap Tobacco w utworze „Jestem sama”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Cheap Tobacco tworzy muzykę już od ponad dziesięciu lat. Najnowszy album grupy miał premierę 23 września. Z tej okazji zespół odwiedził scenę Dzień Dobry TVN, by zaprezentować utwór "Jestem sama".

Nowa płyta Cheap Tobacco

Cheap Tobacco jest obecny na polskiej i zagranicznej scenie muzyki rockowej już od ponad dziesięciu lat. Nowa płyta grupy ukazała się 23 września. Jej tytuł to "Zobaczymy siebie". Singlami zapowiadającymi materiał zostały utwory "Zobaczmy siebie", "Tańcz, tańcz" oraz "Miasto".

Zespół tworzą wokalistka Natalia Kwiatkowska oraz instrumentaliści Robert Kapkowski (gitara), Michał Bigulak (bas) i Bartosz Kołodziejski (perkusja). Muzycy od lat podąża własną drogą muzyczną, nie godząc się przy tym na żadne kompromisy artystyczne. Choć album powstawał długo, to była to przede wszystkim praca inspirująca i bardzo spontaniczna.

Cheap Tobbaco z piosenką "Jestem sama" w Dzień Dobry TVN

Grupa chętnie bawi się różnymi stylami muzycznymi. Nie chce zamykać się w określonych ramach czy schematach. Na płycie znajdziemy zarówno mocne, rockowe utwory, jak i wzruszające ballady. "Zobaczymy siebie" to przeplatające się ze sobą pozytywne i negatywne emocje, które zresztą dają sens naszemu życiu.

We wtorkowym programie "Dzień Dobry TVN" widzowie mieli okazję zobaczyć Cheap Tobbaco w utworze "Jestem sama". Występ zobaczysz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości