Gwiazdy

Channing Tatum wspomina miłość swojego życia. Miała na imię Lulu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Anna Tatarska
Channing Tatum o utracie przyjaciela
Channing Tatum o utracie przyjaciela Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Na ekrany kin wchodzi komediodramat "Pies". Film jest opowieścią o relacji komandosa i psa Lulu. Channing Tatum nie tylko zagrał główną rolę, ale również zaliczył debiut reżyserski. Jak wspomina pracę na planie produkcji i dlaczego jest ona dla niego tak wyjątkowa?

Channing Tatum – aktor, reżyser i autor książki

Channing Tatum to aktor znany z wielkich produkcji. Niedawno zasłynął także jako autor książki dla dzieci, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. - To nadal dla mnie zaskakujące, ledwo skończyłem liceum, więc sam fakt, że napisałem książkę, jest zabawny nie tylko dla mnie, ale także dla mojej rodzin i wszystkich, którzy mnie znają – powiedział.

W kinach ukazał się także film "Pies", w którym Tatum zagrał główną rolę. W wyreżyserowanej przez siebie produkcji imię psiego towarzysza nie jest przypadkowe.

„Sukienka” z nominacją do Oscara
„Sukienka” z nominacją do Oscara Źródło: Dzień Dobry TVN
Polski film nominowany do Oscara. O czym opowiada "Sukienka"?

- W momencie kiedy moja kariera dobrze się rozwijała, kupiłem dom i stałem się właścicielem suczki Lulu. To była miłość mojego życia, traktowałem ją jak moje pierwsze dziecko. W wieku 11 lat zachorowała na raka. Była bardzo chora. Zabrałem ją na przejażdżkę, poszliśmy na naszą ulubioną plażę, chciałem zatrzymać to ostatnie wspólne wspomnienie i pożegnać się z nią. Zdałem sobie sprawę, że czasem musimy się czemuś poddać, a nie zwalczać to – powiedział.

Film "Pies" - o czym jest

Film porusza też bardzo ważne kwestie dotyczące zespołu stresu pourazowego i kryzysu męskości. - Kręciliśmy dokument o świecie wielozadaniowych psów i żołnierzy, którzy się nimi zajmowali. Zauważyliśmy, że ci hardzi mężczyźni, rozmawiając z psami, z którymi współpracują, używają niemal dziecięcego języka, są czuli wobec nich. To one mają dostęp do ich serc, choć ci mężczyźni chronią swoich serc i emocji.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Anna Tatarska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości