Cezary Pazura 7 lat temu i dziś. Na zdjęciach pochwalił się tężyzną. "Niełatwo zrobić formę. Sztuka ją utrzymać"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Cezary Pazura

Cezary Pazura niejednokrotnie podkreślał, że dba o swoją formę fizyczną. Aktor jest pod stałą opieką trenera personalnego. Efekty pracy z profesjonalistą zaprezentował na opublikowanych w sieci zdjęciach. Jedna z fotografii została wykonana 7 lat temu, druga - obecnie. - Czaruś, ale Ty mi zaimponowałeś teraz - komentują internauci.

Cezary Pazura pokazuje efekty wieloletnich treningów

Na instagramowym profilu Cezarego Pazury pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć - aktualnego oraz zrobionego siedem lat temu. Na obu fotografiach aktor pozuje wraz z trenerem personalnym, pod okiem którego od niemal dekady dba o swoją sylwetkę. W ten sposób gwiazdor chciał zaprezentować efekty stałej pracy nad tężyzną i zmobilizować fanów do podjęcia aktywności fizycznej.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

- Lata lecą, a trener ten sam. Pierwsze zdjęcie - 2016 r., drugie - styczeń 2023 r. Przyzwyczajenie czy już przyjaźń? Niełatwo zrobić formę. Sztuka ją utrzymać. Z Tomkiem daję radę. Polecam. Początek roku, więc pewnie ma jeszcze trochę przestrzeni, żeby się Wami zaopiekować. Próbujcie - zachęcił w poście.

Internauci podziwiają formę fizyczną Cezarego Pazury

Użytkownicy Instagrama docenili zapał Cezarego Pazury do systematycznych ćwiczeń. W komentarzach pod zdjęciami zwrócili uwagę na młody wygląd aktora i świetne wyniki w treningach.

- "Wiecznie młody człowiek", "I przez takich jak pan podnoszą ciągle wiek emerytalny. Żartuję. Sztos", "A ja podziwiam za determinację i konsekwencję w dążeniu do celu", "To się chwali, bo nie każdy ma takie samozaparcie w tym, co robi", "Czaruś , ale Ty mi zaimponowałeś teraz" - napisali pod fotografiami.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości