Gwiazdy

Cezary Pazura chciał grać kogoś zupełnie innego w "Tajemnicy Zawodowej". "Byłem sprawdzany do dwóch ról"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Tajemnice zawodowe Cezarego Pazury
Tajemnice zawodowe Cezarego PazuryDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Cezary Pazura jest ostatnio znany widzom jako Andrzej Żurawski, w którego wciela się w "Tajemnicy zawodowej". Serial powrócił z drugim sezonem na antenę TVN, odkrywając przed fanami kolejne karty dotyczące losów bohaterów. Aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN o nieznanych faktach dotyczących castingu do produkcji. Nie zabrakło także rozmów o życiu prywatnym.

Cezary Pazura w "Tajemnicy zawodowej"

Drugi sezon "Tajemnicy zawodowej" wystartował niedawno, a już budzi wiele emocji. Cezary Pazura przyznał, że sam jest wielkim fanem produkcji, której jest gwiazdą. Gdyby jednak miał wybierać, wolałby grać bardziej lubianą przez widzów postać.

- Byłem sprawdzany do dwóch ról. Miałem grać Wiktora, czyli bohatera granego przez Andrzeja Zielińskiego. Ale cieszę się, że stało się jak się stało, bo kocham go za tę rolę - powiedział Cezary Pazura w Dzień Dobry TVN.

- Aktorzy lubią role nieoczywiste i wbrew sobie. Mojego bohatera, Andrzeja Żurawskiego, się nie lubi. Wiele lat migałem się od różnych seriali, a w tym chciałem grać. Na planie czułem się jak w domu. Ankę Dereszowską nie dość, że na planie, to mam też w teatrze. Magda Różczka natomiast wiecznie jest uśmiechnięta, uwielbiam ją, bo śmieje się z każdego mojego dowcipu - dodał aktor.

Cezary Pazura o ojcostwie

Miłosna historia Cezarego Pazury oraz jego żony Edyty trwa już 15 lat. Owocem ich związku jest troje dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.). Aktor przyznał, kocha być tatą.

- Dzieci skradły moje serce. Kiedy widzisz w nich trochę siebie, a trochę osoby, którą kochasz, to niesamowita mieszanka. Najmłodsza, Rita, jest podobna do Edytki. Ona chodzi za mną wszędzie. Szaleje za mną - opowiadał nasz gość.

Aktor został tatą po raz pierwszy w 1990 r. Wtedy na świat przyszła jego córka Anastazja z małżeństwa z Żanetą Pazurą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molęcki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości