Zwierzęta

Pebbles to najstarszy żyjący pies na świecie. Jego wiek robi wrażenie!

Zwierzęta

Autor:
Karolina
Kalatzi
Źródło:
natemat.pl

Suczkę Pebbles uznano za najstarszego żyjącego psa na świecie, tym samym ustanowiła Rekord Księgi Guinnessa. Toy Fox Terier ma 22 lata, co w przeliczeniu na ludzkie życie wynosi aż 154 lata. Właściciele uwielbiają swoją pupilkę i nie wyobrażają sobie bez niej życia. Pebbles cieszy się również bardzo dobrym zdrowiem, co widać na zdjęciach.

Pebbles - najstarszy pies na świecie

Historia Pebbles zaczęła się w 2000 roku, kiedy został adoptowany przez Bobby`ego i Julie Taylors. I choć rodzina marzyła o większym psie, to właśnie ten mały Toy Fox Terrier skradł ich serce i tak zostało po dziś dzień.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

- To była miłość od pierwszego wejrzenia - mówi Julie. - Pebbles podskakiwała i przyjaźnie szczekała na Bobby`ego. Nie miał innego wyjścia, jak wziąć ją na ręce - opowiada właścicielka czworonoga, cytowana przez portal NaTemat.pl.

Przeliczając lata suczki na ludzki wiek okazuje się, że ma aż 154 lata. To niewątpliwy rekord. Z tej okazji pies został wpisany na Światową Listę Rekordów Guinnessa.

Najstarszy żyjące pies gwiazdą Instagrama

Pebbles poza tym, że jest rekordzistą Guinessa, robi furorę na Instagramie. Jej właściciele dodają tam zdjęcia i filmiki z życia codziennego psiej gwiazdy. Pebbles do zdjęć pozuje w wytwornych sukienkach, z torcikami z kolejnych urodzin czy chwali się sukcesami, jak trafienie do Księgi Rekordów Guinessa.

Fani suczki ochoczo lajkują i komentują jej życie. 22-letni obecnie piesek jest więc kochany nie tylko przez swoich właścicieli, ale również obserwujących go w mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło: natemat.pl

Źródło zdjęcia głównego: Juan Jose Napuri/Getty Images

Pozostałe wiadomości