Księga Rekordów Guinnessa

    Księga Rekordów Guinnessa

    4,2 kg waży największe mango świata. Imponujący okaz udało się wyhodować w kolumbijskim mieście Guayatá. Co stanie się z rekordowym owocem? Proponujemy zrobić sernik mango według niezwykle prostego przepisu Piotra Kucharskiego.

    Ma plany na następne pół roku. Czy w planach na przyszłość jest miejsce na dziecko? Jak twierdzi, ma na Facebooku 2 miliony dzieci, którymi musi się zająć. Trenerka Ewa Chodakowska pobiła właśnie kolejny rekord i przyczyniła się do powstania kolejnego wpisu do Księgi Rekordów Guinnessa opatrzonego podpisem "Polska". Czy czuje się matką rewolucji fitnessowej w Polsce? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Koniaków słynie z przepięknych koronek. Sporym powodzeniem cieszą się nie tylko tamtejsze serwety, ale także stringi koronkowe dla pań i... panów. A ostatnio miejscowość została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. A to wszystko za sprawą Rózi - największej koronki na świecie. Jak długo powstawała? Ile waży? Ile kilometrów nici wykorzystano przy jej heklowaniu? Co jeszcze wykonują koronkarki z Koniakowa? Będziecie zaskoczeni!