Gwiazdy

Mikołaj Roznerski o swojej pierwszej miłości. "To sąsiadka z mojego miejsca zamieszkania"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Krótka piłka z Mikołajem Roznerskim
Krótka piłka z Mikołajem RoznerskimDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Mikołaj Roznerski w ramach cyklu "Krótka piłka" spotkał się z Mateuszem Hładkim w jednej z warszawskich siłowni. Aktor podczas treningu odpowiedział na serię pytań, dzięki czemu dał lepiej poznać się widzom Dzień Dobry TVN. Co zdradził na swój temat?

Kim jest Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski urodził się 6 grudnia 1983 roku we Wrocławiu. Pierwsze kroki w branży aktorskiej stawiał już rok przed ukończeniem studiów, kiedy związał się z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie. W międzyczasie zaczął się pojawiać z znanych polskich serialach. Na wielkim ekranie zadebiutował w 2012 roku w roli młodego ochroniarza Himka w filmie Macieja Żaka "Supermarket". W 2017 roku wystąpił w filmach "Porady na zdrady" i "Volta".

W ubiegłym roku aktor został wyróżniony Złotą Telekamerą 2021, a zagrał w takich produkcjach jak "Gierek", Skarbek" czy "Gorzko, gorzko". Niedawno w kinach pojawił się film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", w którym Mikołaj Roznerski odgrywa jedną z głównych ról, obok m.in. Macieja Zakościelnego i Zbigniewa Zamachowskiego.

Mikołaj Roznerski - wykształcenie

W 2008 roku aktor ukończył filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Nie każdy wie, że ponadto zdobył dyplom Wydziału Teatralnego Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. Mateusz Hładki w "Krótkiej piłce" zapytał go o ten etap w życiu.

- Najbardziej podobali mi się tam ludzie, bezproblemowość, teatr i film, który robią - przyznał.

Jaki prywatnie jest Mikołaj Roznerski?

Aktor nie często zwierza się w mediach z tego, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Tym razem odsłonił przed nami nieco więcej kart. Zapytany o mocne strony swojego charakteru, odparł: zawziętość, upór i empatia w stosunku do ludzi. Nie zawsze jednak jest idealnie. - Druga strona medalu to brak asertywności i zgadzanie się na wszystko, o co mnie poproszą - wyznał.

Mikołaj Roznerski uwielbia pracę nad własnym ciałem. Jak sam przyznał, czasami przegina z treningami. - Jestem trochę nienormalny, bo czasem ćwiczę 8 razy w tygodniu - powiedział.

- Oczywiście, że jak każdy człowiek mam kompleksy. Nie chcę mówić o nich głośno, ale największy jest taki... Jest ich tyle, że nie wystarczy nam na nie czasu - uciął temat.

Mikołaj Roznerski - związki

Mikołaj Roznerski ze związku z aktorką Martą Juras, ma 11-letniego dzisiaj syna Antoniego. W połowie grudnia 2021 roku, gwiazdor rozstał się Adrianą Kalską. Informacja zaskoczyła fanów pary, tym bardziej, że pod koniec 2019 roku Roznerski oświadczył się ukochanej. W "Krótkiej piłce" wrócił wspomnieniami do swojej pierwszej miłości...

- Moja pierwsza dziewczyna to sąsiadka z mojego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam ciebie Joasiu - mówił aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości