Gwiazdy

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie. Są zdjęcia. "Witaj w rodzinie"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W miniony weekend Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Mimo że fotoreporterzy nie mieli wstępu na uroczystość, w sieci pojawiły się pierwsze fotografie ze ślubu. Jedno z nich zamieściła dumna mama pana młodego - Victoria Beckham. Tuż przed ceremonią państwo młodzi podpisali tzw. ketubę.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub

W miniony weekend 23-letni Brooklyn Beckham, początkujący szef kuchni i 27-letnia aktorka Nicola Peltz wzięli ślub. Zakochani pobrali się w rodzinnej posiadłości panny młodej w Palm Beach na Florydzie. Ślubu udzielił im rabin. Jakie podaje "Daily Mail" młodsi bracia pana młodego - Romeo i Cruz - byli drużbami, natomiast siostra - Harper Seven - została druhną.

Ślub najstarszego syna Victorii Beckham i Davida Beckhama z Nicolą Peltz był wielkim towarzyskim wydarzeniem. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między inny Eva Longoria, Serena Williams, Venus Williams, czy też Gordon Ramsey. Szacuje się, że na weselu bawiło się nawet 300 osób. Warto dodać, że ojciec panny młodej jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. - Jego majątek szacowany jest na dwa miliardy dolarów - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Co ciekawe, państwo młodzi tuż przed ślubem podpisali tzw. ketubę.

- Jest to przedmałżeńska umowa zawierana w judaizmie. Ona dotyczy tego, że mąż zobowiązuje się do tego, żeby opiekować się swoją żoną, ale też np. ona ma zagwarantowane to, że w przypadku śmierci męża, będzie pierwszą (osobą), która będzie dziedziczyć po mężu - wyjaśnił nasz reporter.

Victoria Beckham pokazała zdjęcie ze ślubu syna

Mimo że fotoreporterzy nie mieli wstępu na uroczystość, a goście byli proszeni, aby nie robili i nie udostępniali zdjęć, to w sieci i tak pojawiają się pierwsze fotografie z uroczystości. Jedną z nich w mediach społecznościowych zamieściła sama Victoria Beckham. Dumna mama na Instagramie pokazała zdjęcie młodej pary.

- Gratulacje Mr and Mrs Beckham. Witaj w rodzinie - napisała w komentarzu.

Nicola Peltz w sukni ślubnej

Zdjęcie z uroczystości opublikowała także panna młoda. Nicola Peltz pokazała na Instagramie suknię ślubną, w której poszła do ołtarza. W tym wyjątkowym dniu wybrała kreację od Valentino.

David Beckham publikuje zdjęcia ze ślubu syna

- Moi piękni chłopcy - napisał tata pana młodego.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości