Gwiazdy

Britney Spears pokazała swoich synów. Jak dziś wyglądają Jayden i Sean?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć Britney Spears jest aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia, dotychczas na próżno można było szukać jej fotografii z własnymi dziećmi. Teraz wokalistka opublikowała jednak zdjęcie z synami i wywołała niemałe zamieszanie. Jayden i Sean przerośli już bowiem swoją mamę.

Britney Spears - dzieci na Instagramie

Britney Spears w bardzo młodym wieku zdobyła międzynarodową popularność, co przypłaciła niestety zdrowiem psychicznym. W jej życiu pojawiły się używki, odwyki i załamanie nerwowe. Przez to wszystko opiekę nad nią do dziś sprawuje jej ojciec.

10 lat temu odebrano jej również prawa do opieki nad dwójką synów, Jaydenem (ur. 2006) i Seanem Prestonem (ur. 2005), ze związku z raperem, Kevinem Federlinem. Wokalistka jednak cały czas w wywiadach podkreśla, że to dzieci są dla niej najważniejsze i stara się z nimi utrzymywać jak najlepszy kontakt.

- Britney jest dzisiaj niezmiernie poruszona tym, że ma dobre relacje ze swoimi dziećmi - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Mimo tego w jej mediach społecznościowych dotychczas na próżno można było szukać zdjęć z pociechami. Teraz Britney Spears zrobiła wyjątek i zaskoczyła fanów.

Britney Spears na zdjęciu z synami na Instagramie

We wtorek 2 marca piosenkarka opublikowała fotografię w towarzystwie Seana i Jaydena. Wspólnie zapozowali na poboczu drogi na tle pięknego górskiego krajobrazu. Wokalistka opatrzyła zdjęcie długim opisem, w którym zdradziła, że ciężko jest się jej pogodzić z upływającym czasem.

- To szaleństwo! Jak ten czas leci. Moi synowie są teraz tacy duzi! Wiem, wiem. To jest trudne dla każdej mamy, która widzi, jak dzieci szybko dorastają. Mam ogromne szczęście, bo moi chłopcy to prawdziwi dżentelmeni, więc musiałam coś zrobić dobrze i ich fajnie wychować - napisała.

Britney Spears wyjaśniła także, dlaczego chłopcy tak długo nie pojawiali się na jej profilu. Okazało się, że nie chcieli, by ich mama publikowała wspólne zdjęcia.

- Od jakiegoś czasu nie publikowałam ich zdjęć, ponieważ osiągnęli taki wiek, w którym sami chcą wyrazić swoją tożsamość i całkowicie to rozumiem. Ale zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by zrobić tę przerobioną grafikę i w końcu pozwolili mi ją opublikować - wyjaśniła.

Owa fotografia zachwyciła fanów. W komentarzach czytamy m.in. "To zdjęcie sprawiło, że poczułem się szczęśliwy. Masz za sobą ciężki czas, ale to nie znaczy, że byłaś złą mamą!" czy "Tak dobrze widzieć Cię taką szczęśliwą i razem z Twoimi dziećmi".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości