Gwiazdy

Przełom w sprawie Britney Spears. Ojciec piosenkarki nie będzie już samodzielnie zarządzał jej majątkiem

Gwiazdy

Przełom w sprawie Britney Spears. Ojciec piosenkarki nie będzie już samodzielnie zarządzał jej majątkiem

Fani od lat żyją sprawą ubezwłasnowolnienia Britney Spears. Gwiazda nadal nie ma pełnej kontroli nad własnymi pieniędzmi, jednak pojawiło się światełko w tunelu. Piosenkarka nareszcie może chociaż trochę odetchnąć z ulgą.

Britney Spears kontra ojciec

Życie Britney Spears to gotowy scenariusz na film. Niestety od dłuższego czasu nie przypomina kina familijnego. Po załamaniu nerwowym w 2007 roku gwiazda została częściowo ubezwłasnowolniona. Kontrolę nad jej - opiewającym na ponad 100 milionów dolarów - majątkiem przejął ojciec. Piosenkarka nie może więc samodzielnie wydawać pieniędzy, które zarabia od dziecka.

Co słychać u Britney Spears?

Trudna sytuacja życiowa gwiazdy zainspirowała fanów do stworzenia ruchu #FreeBritney. Jego zwolennicy wspierają piosenkarkę w bataliach sądowych z ojcem. Po kilku przegranych procesach Britney Spears nareszcie odniosła mały sukces.

- Teraz jej majątkiem będzie zarządzał nie tylko ojciec, ale także firma, którą ona do tego wyznaczyła - mówił Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN.

Co prawda wokalistka nadal nie ma pełnej kontroli nad swoimi pieniędzmi, ale wyrok sądu można uznać za przełom w jej sprawie. Britney zamierza dalej walczyć o uwolnienie się spod kurateli ojca. 

Głośnym echem odbił się niedawno dokument o życiu prywatnym Britney Spears. Po jego premierze wiele gwiazd amerykańskiego show-biznesu publicznie okazało wsparcie piosenkarce. Zawodowo ostatnio dzieje się u niej niewiele. To jednak "zasługa" nie tylko pandemii. Gwiazda nie ma zamiaru wracać na scenę, dopóki ojciec będzie zarządzał jej majątkiem. Jej decyzja wcale nas nie dziwi - w końcu zarobione pieniądze i tak nie trafią bezpośrednio do niej.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0