Gwiazdy

Britney Spears nagrała filmik, w którym uspokaja fanów: "Wszystko w porządku"

Gwiazdy

Cover Media/x-news

Fani od lat martwią się o stan Britney Spears. Podobno pozostająca pod kuratelą ojca wokalistka jest całkowicie załamana, a w kolejnych postach w mediach społecznościowych subtelnie prosi o pomoc. Najnowsze filmik gwiazdy jednak stanowczo ucina te pogłoski. Jak się czuje piosenkarka?

Problemy Britney Spears

Od momentu, gdy w 2008 roku Britney Spears przeszła poważne załamanie nerwowe, kontrolę nad jej życiem sprawuje ojciec. Jamie Spears decyzją kalifornijskiego sądu został prawnym opiekunem wokalistki i zarządza jej majątkiem. Piosenkarka od lat walczy o odzyskanie swoich praw, jednak nieskutecznie. W lutym tego roku nastąpiła tylko drobna zmiana w tej sprawie, gdy ustalono, że równocześnie z ojcem gwiazdy jej pieniędzmi zarządzać będzie specjalnie wyznaczona do tego firma.

W tym samym czasie zaniepokojeni fani artystki utworzyli ruch #FreeBritney, który ma na celu odciąć ją od ojca i pozwolić jej żyć na własny rachunek. Wielu z nich jest przekonanych, że Spears jest kontrolowana wbrew swojej woli. Nowe światło na tę sprawę rzucił również głośny dokument pt. "Framing Britney Spears". Teraz jednak okazuje się, że u gwiazdy wcale nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać .

Britney Spears o swoim zdrowiu

Britney Spears w sobotę 17 kwietnia opublikowała na Instagramie specjalny filmik, w którym zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów, odpowiadając na ich pytania. 39-letnia gwiazda muzyki pop zaczęła od tego, że kręci jej się w głowie, gdy nagrywa, jak kręci piruety w salonie, jednak jest tancerką i potrafi skupiać wzrok na jednym punkcie, przez co nie jest tak źle. Potem nawiązała do zdjęcia czerwonej lodówki w swoich mediach społecznościowych, tłumacząc, że ta niezwykle jej się podoba, a na końcu doszła do najbardziej interesującej wszystkich kwestii.

- Następne pytanie brzmi: "Czy wszystko w porządku?". Otóż tak, wszystko w porządku. Jestem bardzo szczęśliwa, mam piękny dom i piękne dzieci. Teraz robię sobie przerwę, ponieważ dobrze się bawię - zdradziła Britney Spears.

Nie pozostaje nam nic innego, niż mieć nadzieję, że to prawda i trzymać kciuki, by taki stan rzeczy trzymał się Britney Spears jak najdłużej.

Britney Spears przerwała milczenie na temat szokującego dokumentu "Framing Britney". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości