Gwiazdy

Brad Pitt założył własną markę kosmetyczną. Zainspirowały go byłe partnerki. "Paltrow jest w to dobra"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
glamour.pl
Brad Pitt

Brad Pitt nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. U schyłku lata media informowały o jego zamiłowaniu do rzeźbiarstwa. Teraz okazuje się, że to niejedyna pasja artysty. Uznany hollywoodzki aktor postanowił zająć się produkcją wegańskich kosmetyków. W dążeniu do osiągnięcia sukcesu w branży beauty wspierają go byłe partnerki.

Brad Pitt założył wegańską markę kosmetyczną

W życiu Brada Pitta ostatnio sporo się dzieje. Były mąż Angeliny Jolie ma za sobą trudne chwile, jednak nie ustaje w poszukiwaniu satysfakcjonującego zajęcia. Fani z zapartym tchem śledzą doniesienia o jego kolejnych projektach zawodowych. Praca na planie filmowym, tworzenie rzeźb na wystawę w jednym z fińskich muzeów czy doglądanie winiarni na południu Francji to zaledwie część obowiązków, jakie na przestrzeni ostatnich miesięcy wypełniały napięty harmonogram artysty.

Hollywoodzki aktor od niedawna jest także właścicielem wegańskiej marki kosmetycznej. Co ciekawe, do stworzenia własnej linii upiększających produktów zainspirowały go byłe partnerki.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Aniston cały czas wysyła mi kosmetyki. Jeszcze nie wypróbowałem jej szamponu, ale regularnie dostaje od niej paczki. Zna się na tym, więc jej ufam. Paltrow też jest w to dobra. Czasem dzwonię do niej z prośbą o radę i dopiero wtedy podejmuję decyzję. Szczerze powiedziawszy, uważam się za turystę w świecie pielęgnacji. Zazwyczaj używałem tego, co w swoich kosmetyczkach miały moje partnerki. Sugerowały, że coś mi powinno służyć, a ja wierzyłem im na słowo - zdradził Brad Pitt w rozmowie z brytyjskim "Glamour".

Brad Pitt odkrywa sekrety świata urody

Brad Pitt z godnym podziwu zapałem rozpoczął przygodę z produkcją kosmetyków. Chociaż trudno zaliczyć go do grona ekspertów w dziedzinie urody, jego wiedza na temat pielęgnacji i makijażu nieustannie się poszerza. Wszystko to za sprawą cennych wskazówek od byłych partnerek, jak również wsparcia ze strony doświadczonej wizażystki, która na co dzień dba o wygląd artysty.

- Jean Black non stop przynosi mi jakieś nowe produkty, które mają być zdrowe dla skóry. Staramy skupiać się na pielęgnacji skóry bardziej, niż zakrywaniu jej makijażem. Ostatnio za jej namową używałem maski ledowej, ale nie jestem w stanie używać tego regularnie. Lubię proste rozwiązania, jak pewnie większość facetów. Nie próbuję chyba uciekać przed starzeniem się, ale staram się dbać o swoje zdrowie, by jak najdłużej cieszyć się aktualnym wyglądem - zapewnił aktor. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: glamour.pl

Źródło zdjęcia głównego: Elisabetta A. Villa/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości