Gwiazdy

"Kuba Wojewódzki" bije konkurencję na głowę. Który odcinek miał największą widownię?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Kuba Wojewódzki

Talk-show "Kuba Wojewódzki" obecny jest w polskiej telewizji od dwudziestu lat i nadal cieszy się ogromną popularnością. Program przyciąga przed telewizory blisko 700 tys. widzów i tym samym zostawia konkurencję daleko w tyle. To kolejny sukces Kuby Wojewódzkiego, którego autorskie show z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki oglądalności.

"Kuba Wojewódzki" najchętniej oglądanym talk-show

Kuba Wojewódzki po raz kolejny pokazał, że nie ma sobie równych. Jego autorski talk-show przyciąga przed telewizory średnio 700.000 widzów, zapewniając ponad 13 proc. udziału w grupie docelowej (komercyjnej) oraz ponad 10 proc. w grupie ogólnej. Tytuł zanotował także kilkuprocentowy wzrost względem ubiegłych sezonów – o 4 proc. (wiosna 2022) i o 2 proc. (jesień 2021) – w grupie komercyjnej. Największą widownię, jak do tej pory, zgromadził odcinek 3., w którym na kanapie gospodarza zasiedli Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Warto dodać, że w październiku Kuba Wojewódzki będzie świętował 20-lecie swojego autorskiego programu. Rok temu minęło dokładnie 15 lat, odkąd najpopularniejszy showman w Polsce dołączył do rodziny TVN.

"Kuba Wojewódzki". Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Kuby Wojewódzkiego" można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40 na antenie stacji TVN. Po zakończeniu emisji na platformie Player.pl na widzów czeka "Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy". Można tak zobaczyć najciekawsze fragmenty, które nie weszły do programu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości