Gwiazdy

Diety gwiazd - jak chudną Adele i J.Lo? Małgorzata Rozenek podzieliła się także swoimi patentami

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Nowinki show-biznesowe
Nowinki show-biznesoweDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Diety gwiazd od zawsze inspirują fanów, którzy marzą o figurach na podobieństwo idoli. Warto jednak wziąć poprawkę na ich sposoby i wcześniej skonsultować się np. z dietetykiem. Reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska dowiedziała się, jakich sposobów używają m.in. J.Lo i Adele. Małgorzata Rozenek-Majdan także pokusiła się o zdradzenie swoich tajników.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej dieta

Reporterka Dzień Dobry TVN, Sandra Hajduk-Popińska spotkała się niedawno z Marylą Rodowicz, którą zapytała m.in. o dietę. Okazuje się, że jej ulubieńcami są masło i boczek, a jej złota zasada brzmi: "mniej żreć". Do tych słów odniosła się Małgorzata Rozenek-Majdan, dzieląc się z widzami swoimi sposobami na metamorfozę.

- Mamy tendencję do przejadania się. Generalnie nie jestem fanką diet i restrykcji żywieniowych. Chodzi o to, żeby wprowadzić system żywieniowy na stałe do swojego życia. Wtedy to jest najzdrowsze i najlepsze - mówiła prowadząca Dzień Dobry TVN.

J.Lo zdradza patenty na odchudzanie

Spoglądając na doskonałą formę Jennifer, trudno uwierzyć, że jest mamą 14-letnich bliźniąt. 53-latka od lat zachwyca formą. Artystka z łatwością łączy śpiewanie z tańczeniem na scenie. Intensywne treningi i dieta pozwalają jej zachować świetną kondycję. Jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, od lat wierna jest metodzie 5:2 stworzonej przez dra Mosleya.

- Jennifer Lopez stosuje także zasadę 7 szklanek wody dziennie. W tym jedna rano z cytryną. Piosenkarka wyznała, że inhaluje się też aromatem z cytryny, co ponoć wspomaga trawienie. Wprowadziła też raz w tygodniu zupę miso z glonami Zaznaczam jedynie, że nie biorę odpowiedzialności za pomysły gwiazd - podkreślała Sandra Hajduk-Popińska.

Jak chudnie Adele?

Dwa lata temu brytyjska artystka zaskoczyła wszystkich, pokazując swój nowy wizerunek. Gwiazda schudła łącznie ponad 40 kilogramów na diecie SIRT. To jednak nie wszystko, co robiła.

- Adele wyznała w jednym z wywiadów, że gdyby nie treningi z jej trenerem, to nie osiągnęłaby takich efektów. Ona ma duży dystans do siebie i powiedziała, że nie przykłada wagi, czy to jest 15 kg, czy więcej, więc szła w to dalej - mówiła nasza dziennikarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Gareth Cattermole, Emma McIntyre/Getty Images, Wojciech Olkusnik/DDTVN/ East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości