Gwiazdy

Borys Szyc świętuje urodziny. Życzenia Justyny Nagłowskiej wzruszyły fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

4 września Borys Szyc świętuje 42. urodziny. Aktor z tej okazji pochwalił się na Instagramie zdjęciami z dzieciństwa. Uwagę fanów przykul jednak post żony arysty. Justyna Nagłowska opublikowała w sieci piękne i czułe życzenia.

Borys Szyc - zdjęcie z dzieciństwa

Borys Szyc w tym roku obchodzi 42. urodziny. Aktor w dniu swojego święta postanowił pokazać fanom kilka prywatnych zdjęć. Na Instagramie opublikował kadry z czasów dzieciństwa. W opisie przyznał, że pamięta te chwile jak dziś. Ponadto publicznie przyznał, że jest szczęśliwy i wdzięczny za miłość i wspaniałych ludzi, którzy go otaczają.

Jestem wdzięczny za całą miłość, która mnie otacza i za ludzi, którzy dobrze mi życzą. Dziękuje za wszystkie życzenia! 42 i liczę na więcej... otwieram kolejny rozdział. Ileż tu nowych planów i marzeń. Zdrowia tylko, resztę załatwimy

- napisał Borys.

Justyna Nagłowska składa życzenia

Justyna Nagłowska oprócz życzeń złożonych na żywo postanowiła dodatkowo napisać kilka słów od siebie w mediach społecznościowych. Dziennikarka na swoim instagramowym koncie opublikowała galerę zdjęć z mężem i opatrzyła ją wzruszającymi słowami. Ukochanemu życzyła zarówno zdrowia, pozostania sobą, spełniania marzeń, jak i realizowania wszystkich zamierzonych planów. Justyna przyznała również, że dołoży wszelkich starań, aby pomoc w tym swojemu mężowi.

Kochany mężu! Z okazji Twoich urodzin, życzę̨ Ci jak co roku zdrowia! Mamy tyle planów i marzeń, że po prostu nie masz wyboru- musisz być silny i zdrowy. A tak poza tym, chciałabym Ci życzyć, żebyś zawsze mógł być sobą, czuć się wolny, spełniony i kochany i z tego miejsca pragnę nieskromnie dodać, że zamierzam mocno przyłożyć rękę do tych życzeń i zabezpieczyć Cię w tych obszarach. Życie u Twojego boku jest jak najpiękniejsza podróż, która pozwala się rozwijać, poznawać to, co nieznane, rozmawiać w każdym języku, czuć najgłębiej i kochać najmocniej. Życzę Ci kolejnych pięknych podróży, za którymi tak tęsknisz, po tym nowym, dziwnym zmienionym świecie. Pojadę z Tobą na koniec świata. Dziękuję Ci za to, że jesteś blisko. Kocham Cię, sto lat!!! Twoja żona

Post Justyny szybko dostrzegli zachwyceni fani. Internauci również dołączyli się do życzeń i przyznali, że para tworzy idealny duet.

Piękne życzenia, cudna para mąż i zona ...dużo zdrowia...pomyślności....

- napisała jedna z fanek.

Zobacz także:

Białoruska dziennikarka, która sprzeciwiła się władzy. "Już boję się mniej niż na początku"

Adam Fidusiewcz zdradza nam sekrety pracy aktora. Jakie ma rady dla przyszłych artystów?

Hardkorowy dom Roberta Burneiki. Które pomieszczenie jest królestwem sportowca?

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości