Gwiazdy

Bob Saget nie żyje. Ciało legendarnego aktora znaleziono w hotelu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
świeczka żałobna

Bob Saget, znany aktor i komik zmarł w niedzielę w wieku 65 lat. Jak przekazało biuro szeryfa w Orange County, mężczyzna został znaleziony w pokoju hotelowym w Orlando. Przyczyna śmierci nie jest na razie znana.

Nie żyje Bob Saget

Bob Saget znany był m.in. z głównej roli w serialu "Pełna chata" i z prowadzenia oryginalnego programu "America's Funniest Home Videos. Ceniony aktor i komik odszedł w niedzielę 9 stycznia 2022 roku w wieku 65 lat. Jak informują amerykańskie media, ciało aktora zostało znalezione w jego pokoju hotelowym. Reuters, powołując się na informacje biura szeryfa hrabstwa Orange, donosi, że aktora znaleziono nieprzytomnego w jego pokoju, zgon stwierdzono na miejscu.

Policja została wezwana do hotelu Ritz-Carlton w Orlando "w sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego" - podało biuro szeryfa na Twitterze.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Przyczyna śmierci aktora wciąż nie jest znana. Policja poinformowała, że pokoju hotelowym nie znaleziono żadnych śladów przestępstwa lub spożycia narkotyków.

Jesteśmy zdruzgotani, przekazując informację, że nasz ukochany Bob dzisiaj odszedł. Był dla nas całym światem, chcemy Wam przekazać, że kochał swoich fanów, występować na żywo i śmiechem dawać ludziom odrobinę wytchnienia

Tuż przed śmiercią Saget tweetował o swoim występie w Jacksonville. Komik przebywał na Florydzie, gdyż rozpoczął trasę po USA z występami na żywo,.

Bob Saget – wybitny amerykański komik

Robert Lane Saget urodził się 17 maja 1956 roku w Filadelfii. Jako komik debiutował już w wieku 17 lat. W 1978 roku rozpoczął karierę w Hollywood, gdzie odniósł ogromny sukces. Aktor został obsadzony w produkcji "Pełna chata" jako Danny Tanner.  A nieco później otrzymał szansę poprowadzenia programu. W 1989 r. został gospodarzem popularnego "America's Funniest Home Videos", w którym przez dekadę opowiadał o domowych filmach i rozdawał nagrody pieniężne. Aktora mogliśmy podziwiać także w produkcjach tj. "Raising Dad", "Surviving Suburbia". Bob Saget był także narratorem w serialu "Jak poznałem waszą matkę".

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Manuel Breva Colmeiro/Getty Images

Pozostałe wiadomości