Gwiazdy

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w filmie. Czy będzie to Michele Morrone? Mamy odpowiedź!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego filmu na podstawie serii erotycznych powieści Blanki Lipińskiej. Jakiś czas temu autorka pokazała na Instagramie aktora, który wcieli się w postać Massimo. Nie ujawniła jednak jego tożsamości, a w obiektywie widać było tylko część twarzy przystojnego mężczyzny. Według „Super Expressu” to 28-letni Michele Morrone. Co na to Blanka Lipińska?

Postać odtwórcy roli Massimo mocno rozgrzewa wyobraźnię fanów (i fanek!) powieści Blanki Lipińskiej. Wiele głosów opowiadało się za obsadzeniem w niej Mikołaja Roznerskiego, autorka stwierdziła jednak, że 35-letni aktor do tej roli jest zbyt chłopięcy. Lipińska zapowiadała, że chciałaby, aby główną rolę zagrał rodowity Włoch, a kilka tygodni temu pokazała fanom aktora, który zagra Massimo w filmie. Nie ujawniła jednak jego tożsamości, ani nie pokazała całej twarzy przystojnego (sądząc z obłędnego uśmiechu) mężczyzny.

Kim jest Michel Morrone?

Jak donosi „Super Express” ów tajemniczy aktor to Michel Morrone, który ma na kocie występy we włoskim "Tańcu z gwiazdami" i kilka ról serialowych.

Czy to on zagra Massimo?

To niewątpliwie przystojniak! Z pewnością też nieźle pasuje do roli sycylijskiego mafioza. Ale czy to właśnie on zagra Massimo w ekranizacji „365 dni”? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zaczerpnąć informacji u źródła. Jak brzmiała odpowiedź Blanki Lipińskiej?

Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy.

- powiedziała pisarka.

Autorka erotycznych bestsellerów naprawdę umie podgrzewać atmosferę!

Pozostałe wiadomości