Gwiazdy

Beata Ścibakówna zaskoczyła młodzieżową stylizacją w Dzień Dobry TVN. Fani: "Świetnie Pani wygląda"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Beata Ścibakówna pojawiła się w Dzień Dobry TVN, by w towarzystwie Anny Cieślak oraz Olgi Kalickiej opowiedzieć o powrocie do teatralnej rzeczywistości w czasach pandemii. Uwagę widzów jednak zwróciły nie tylko słowa aktorek, ale i stylizacja pani Beaty, która wyglądała niezwykle młodzieżowo.

Teatr w czasach pandemii

Aktorki zebrały się w studiu śniadaniówki, by porozmawiać o kondycji polskiego teatru, który w ostatnim czasie zmaga się z dużym kryzysem. Niestety mimo powrotu na scenę i wystawiania sztuk, placówki świecą pustkami. Wiele osób obawia się zakażenia koronawirusem, lecz niepotrzebnie. Jak podkreślała Beata Ścibakówna, m.in. w Teatrze Narodowym, w którym występuje, są wprowadzone specjalne obostrzenia i wszyscy przestrzegają restrykcyjnych zasad. Podkreślała:

Panie bileterki i panowie bileterzy są w maseczkach czy przyłbicach, są dezynfekowane ręce wszędzie, nie ma bufetu dla widzów.

Artystka wraz z Anną Cieślak oraz Olgą Kalicką apelowała do widzów, by ci nie bali się odwiedzać miejsc kulturalnych. I choć temat obcowania ze sztuką w tych ciężkich czasach jest bardzo ważny, przyćmiła go niezwykła stylizacja Ścibakówny.

Stylizacja Beaty Ścibakówny w Dzień Dobry TVN

Mimo tego że Beatę od swoich koleżanek z kanapy studia Dzień Dobry TVN dzieli pewna różnica wieku, pokazała się w najbardziej młodzieżowej stylizacji. 52-letnia aktorka wybrała na tę okazję zwiewną sukienkę z motywem zwierzęcym, której wiązanie w pasie świetnie podkreśliło jej zgrabną figurę. W mediach społecznościowych zdradziła, że kreację zakupiła w Nowym Jorku.

Całą uwagę skradło jednak dobrane do całości obuwie. Aktorka bowiem postawiła na czerwone Vansy, które całemu lookowi dodały niezwykłego charakteru. Zachwyceni fani komentowali na Instagramie:

Świetnie Pani wygląda

czy

Wspaniała aktorka, z klasą i cały czas z wyczuciem stylu

Teatry czekają na widzów:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości