Gwiazdy

Viki Gabor o szkole, koncertach i debiutanckiej płycie: "To jest mój świat, do którego chciałabym zaprosić fanów"

Gwiazdy

Viki Gabor o szkole, koncertach i debiutanckiej płycie: "To jest mój świat, do którego chciałabym zaprosić fanów"

Viki Gabor szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną. Debiutancki album 13-latki „Getaway (Into My Imagination)” nie tylko pokazuje przekrój jej możliwości wokalnych,ale także drogę, jaką przeszła, by stać się jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Czy młodziutka piosenkarka znajduje przy tym czas na szkołę? O tym opowiadała w naszym programie. 

Viki Gabor – kariera

Kiedy prawie dwa lata temu Viki została finalistką jednego z talent-show nikt nie spodziewał się, że kariera młodej wokalistki nabierze takie tempa. 

Urodzona w Niemczech, wychowana w Anglii i mieszkająca na co dzień w Polsce w ukochanym Krakowie Viki ma dopiero 13 lat, a już pokazuje, że z talentem, uporem i ciężką pracą można osiągnąć prawdziwy sukces bez względu na wiek. Po wydaniu debiutanckiego singla „Time” Viki reprezentowała nasz kraju w konkursie Eurowizji Junior 2019, gdzie wygrała -zarówno eliminacje, jak i sam konkurs. Jej singiel „Superhero” został światowym hitem i doczekał się anglojęzycznej wersji. Talent młodej wokalistki docenili także starsi i doświadczeni artyści tj. Blue Cafe czy Kayah, z którą Viki nagrała wspólną piosenkę „Ramię w ramię”. Po wielu sukcesach nadszedł czas na debiutancką płytę.

Debiutancka płyta Viki Gabor - „Getaway (Into My Imagination)”

Viki Gabor podkreśla, że jej największym marzeniem jest zostanie międzynarodową gwiazdą, jak jej idolka Ariana Grande. Dziewczyna od samego początku realizuje zatem konsekwentnie swoje postanowienia i systematycznie pracuje nad nowymi singlami. W ciągu ostatnich czterech miesięcy wydała 4 anglojęzyczne utwory, które znalazły się na światowych playlistach streamingowych.

Teraz nadszedł odpowiedni czas na debiutancką płytę. 4 września odbyła się premiera albumu „Getaway (Into my Imagination)”. Jak twierdzi Viki, to muzyczna namiastka jej świata, do którego zaprasza swojego słuchacza. 

Czego możemy się spodziewać? Artystka na debiutanckim krążku postanowiła nieco poeksperymentować z różnymi brzmieniami. Znajdziemy tam zarówno popowe kawałki, jak i te z elektronicznymi dźwiękami. Na płycie możemy również posłuchać dwóch utworów, do których test specjalnie dla Viki napisała jej siostra Melisa.

Moja debiutancka płyta jest o ucieczce, to jest mój świat, do którego chciałbym zaprosić moich fanów. Próbowałam zrobić też tę płytę bardzo zróżnicowaną, żeby wszyscy mieli coś dla siebie

 – powiedziała Viki Gabor w Dzień Dobry TVN

Muzyczna kariera, koncerty i wydanie płyty pochłania bardzo dużo czasu. Kiedy 13-latka znajduje czas na szkołę? Artystka przyznała, że ze względu na napięty grafik nie było jej na rozpoczęciu roku, jednak ma wspaniałych nauczycieli, którzy są dla niej wyrozumiali. Ponadto wokalistkę otacza grono wspierających przyjaciół, na których zawsze może liczyć.

Jeśli nie słyszeliście jeszcze nowej piosenki Viki, zobaczcie jej występ na naszej scenie. Artystka zaśpiewała piosenkę "Getaway"

Zobacz także:

Lekka piosenka, która skłania do refleksji. Leepeck z premierowym singlem "Carla (Hepi jestem tu)" 

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Sanah i piosenka "No sory". Byliśmy na planie jej najnowszego teledysku

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
86
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
07.09.2020
Tkh
Kto to jest Gabor???
07.09.2020
nora
13 lat, makijaż i takie paznokcie OMG