Gwiazdy

Rodzina Szatanów o małżeństwie, rodzicielstwie i kryzysie. "Nie mamy rutyny, każdy dzień jest inny"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Rodzina Szatanów

Barbara Kurdej–Szatan i Rafał Szatan to aktorskie małżeństwo, zakochani w sobie partnerzy, a także rodzice Henryka i Hani. Niedawno Basia przyznała, że mają za sobą trudny czas, na szczęście pokonali kryzys. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak zawirowania wpłynęły na obecne relacje.

Rodzina Szatanów w komplecie

W weekendowy poranek na naszych kanapach zagościła rodzina Szatanów: Basia, Rafał oraz ich dzieci Hanna i Henryk. Aktorzy postanowili opowiedzieć o kryzysie, jaki z pewnością spotyka wiele par. Aktorka już na początku rozmowy przyznała, że każdy związek przeżywa trudniejsze i gorsze momenty. Nie jest to nic nadzwyczajnego. Istotne jest jednak to, aby wyciągać wnioski, uczyć się siebie nawzajem i pracować nad ważną dla nas relacją.

W zabieganym życiu nietrudno przecież o sprzeczki. Praca, szkoła, zajęcia dodatkowe, to często jest powodem nieporozumień wynikających z braku czasu na rozmowę. Jak z obowiązkami radzą sobie aktorzy? - Staramy na bieżąco dzielić się obowiązkami. Dzień wcześniej ustalamy, co się dzieje kolejnego dnia i czy ogarniemy wszystko od rana do wieczora – powiedział Rafał Szatan. - Nie mamy rutyny, każdy dzień jest inny w naszym zawodzie, więc musimy planować – dodała jego żona.

Jak przyznała, w tygodniu grafik rodziny bywa napięty. Sytuacja zmienia się w weekendy, kiedy to wszyscy mają dla siebie więcej czasu. Zbawienny dla partnerów był również wyjazd na wakacje. Rafał i Barbara ostatni urlop spędzili w malowniczej Grecji.

Basia i Rafał Szatan pokonali kryzys

Poznali się podczas prób do spektaklu "Hair" w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Dziś mają na swoim koncie 10-letni staż małżeński i dwójkę dzieci. Choć w sieci uchodzą za parę idealną, niedawno przyznali, że w czasie lockdownu przeżywali gorszy czas.

 - Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo- wyznała gwiazda w VIVA.pl.

Ostatecznie parze udało się wyjść z kryzysu. Małżeństwo podkreśla, że związek umocniły narodziny Henryka, który przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Z okazji zbliżających się urodzin chłopca, nasza redakcja przygotowała małą niespodziankę – kolorowe balony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości