Gwiazdy

Przemek Kossakowski opublikował zabawne zdjęcie. "Dla tych, którym działam na nerwy"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Przemek Kossakowski opublikował w mediach społecznościowych zabawne zdjęcie. Dziennikarz specjalnie dla osób, którym działa na nerwy przygotował specjalny przekaz. Fani: "Co za mina, prawie jak pitbull".

Przemek Kossakowski opublikował zabawne zdjęcie

W ostatnich miesiąc Przemysław Kossakowski był na świeczniku mediów. Informacja o rozstaniu z Martyną Wojciechowską wywołała nie lada sensację. Mimo trudnych chwil dziennikarz po zdjęciach do kolejnego sezonu "Down the road. Zespół w trasie" znalazł przestrzeń, która dała mu spokój.

- "Z Down the road" wróciłem 30 czerwca. […] Później nastał czas dla mnie intensywny. Miesiąc spędziłem, siedząc i izolując się zupełnie od tego, co dzieje się na zewnątrz. Nie mogło to być w moim ulubionym miejscu, czyli na Podlasiu, bo jest ono teraz trochę zamknięte. Ale spędziłem świetny czas na Mazurach, trochę pracowałem i byłem też tydzień jako część kadry na turnusie. Turnusie rehabilitacyjnym, na którym zajmowaliśmy się działaniami terapeutycznymi dla ludzi niepełnosprawnych intelektualnie - opowiedział VIVIE.pl.

Przemek przyznał także, że dziś nie ma specjalnych oczekiwań od życia. Już dawno nauczył się, by ich nie mieć, bo los i tak daje nam zupełnie coś innego. Z przymrużeniem oka patrzy też na hejterów, kótrzy komentują jego poczynania. Niedawno w sieci opublikował zdjęcie, w którym zwrócił się do obserwatorów. Pod zabawną fotografią dodał opis:

Dla tych, którym działam na nerwy... ;)

Fani komentują nowy post

Pod nowym postem Przemka pojawiło się wiele komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że nawet na zdjęciu z groźną miną, mężczyzny nie da się nie lubić. Dziennikarz znany z programów tj. "Down the road. Zespół w trasie" czy "Kossakowski. Inicjacja"  bardzo szybko zyskał sobie sympatię widzów.

- "Kiedy już totalnie nie dbasz o to, co myślą o tobie inni. Osiągnąłeś najwyższy poziom wolności", "Matko, Panie Przemku co za mina, prawie jak pitbull" – pisali fani.

Zobacz wideo:

Czy media społecznościowe mogą być pożyteczne w życiu dziecka?
Czy media społecznościowe mogą być pożyteczne w życiu dziecka?

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości