Gwiazdy

Anna Lewandowska szokuje stylizacją na planie "Top Model". Fani: "Petarda"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Ania Lewandowska może poszczycić się kolejnym doświadczeniem. Trenerka wzięła udział w nagraniach do nowej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu show. Przy okazji zachwyciła swoich fanów niecodzienną stylizacją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat 9. sezonu "Top Model".

Ania Lewandowska w "Top Model"

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Przygoda z show dla wielu uczestniczek i uczestniczek otworzyła drzwi do sławy i kariery w modelingu. Ich zmagania oceniane są przez nasze niezastąpione jury pod kierownictwem Joanny Krupy. W programie pojawi się wielu gości specjalnych, wśród których nie zabraknie redaktorek naczelnych pism modowych, znanych modelek, uznanych fotografów, czy gwiazd związanych z show-biznesem takich, jak m.in. Julia Wieniawa. Jak się okazuje do tego grona dołączyła także Anna Lewandowska. Trenerka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu programu. Przy okazji pochwaliła się odważną stylizacją.

Super dzień z pozytywną ekipą TOP MODEL✨ Dziękuję za miłe doświadczenie?

– napisała Ania.

Anna Lewandowska w seksownym wydaniu

Na planie "Top Model" trenerka zaprezentowała się w niezwykle seksownej stylizacji. Do klasycznego garnituru dobrała krótki, niebieski top, który wyeksponował jej imponujące mięśnie brzucha. Jesteśmy pod wrażeniem!

Ale nie tylko my! Pod postem szybko pojawiły się komentarze fanów trenerki. Wielbiciele nie szczędzili swojej idolce komplementów i słów podziwu dla jej godnej podziwu figury:

Normalnie wow ?????? Pięknie zresztą jak zawsze ❤️❤️

Aniu !!! Wyglądasz cudnie ?

Świetnie wyglądasz ?

Wyglądasz zjawiskowo❤️?

- czytamy w komentarzach.

9. sezon "Top Model" - edycja w czasie pandemii

"Top Model" powraca! Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński po raz kolejny zasiądą w jury, by sprawdzić czy wśród uczestników znajdzie się ktoś z szansą na powtórzenie sukcesu Kasi Szklarczyk lub Dawida Woskaniana. Wszystkich kandydatów wspierać będzie niezawodny Michał Piróg.

W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogły odbywać się na żywo. Każdy chętny do udziału w programie będzie mógł jednak skorzystać z szansy jaką jest wysłanie zgłoszenia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej "Top Model". Pierwszy etap castingów rozpoczął się pod hasłem #CastingWDomu. W ten sposób wszyscy chętni, mimo dzielącej odległości, mogli zaprezentować się jurorom i zyskać szansę na udział w programie.

Przez pandemię nie mogliśmy jeździć po Polsce i robić castingów, ale dużo więcej osób zgłosiło się w tych online castingach

– zdradziła Joanna Krupa w rozmowie z Dzień Dobry Wakacje.

"Top Model" – srebrny bilet dostaje Dominik Bereżański

Nowością w tym sezonie jest srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które najbardziej przypadło mu do gustu, a które następnie zostało zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Ich wybór padł na nominowanego przez Joannę Krupę, Dominika Bereżańskiego, który otrzymał w głosowaniu aż 38,2 proc. głosów.

Podobnie, jak w poprzednim sezonie jurorzy mieli możliwość, wręczenia wybranej osobie złotego biletu i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

"Top Model" - jurorzy, goście, nagrody

Jurorzy w dobrze znanym już składzie: Joanna Krupa – przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, będą bacznie obserwować i oceniać zmagania wszystkich uczestników. Pocieszenie i wsparcie przyszli modele i modelki znajdą zawsze u Michała Piróga. Za kulisami castingu pojawili się także uczestnicy poprzednich edycji - Żaklina Ta Dinh (występowała w 7. edycji Top Model) i Michał Gała (uczestnik 8. edycji). Jaka będzie ich rola w nowej, dziewiątej już, edycji programu? To się okaże jesienią.

W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna osoba pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Kto zostanie dziewiątą*/dziewiątym* Top Modelką*/Top Modelem* w Polsce?

Jedno jest pewne - na zwycięzcę czeka kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour".

* niepotrzebne będziemy skreślać już jesienią ;-)

Od 2 września zapraszamy do oglądania premierowych odcinków "Top Model" w środy o godz. 21.30 w TVN i w player.pl!

"Top Model. Front Row" - kto zastąpi Barbarę Pasek?

Już jesienią zadebiutuje nowa odsłona "Top Model. Front Row". Produkcja Player Original zabierze widzów za kulisy 9. edycji największego modowego show w Polsce. Tym razem u boku znanego i lubianego Jakoba Kosela, w roli współprowadzącej pojawi się finalistka 5. edycji "Top Model" Karolina Pisarek.

W tym sezonie kamery "Top Model. Front Row" będą jeszcze bliżej wydarzeń na planie. Karolina i Jakob zajrzą nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawią przed uczestnikami dodatkowe zadania, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. Prowadzący odwiedzą także dom Top Model, uchylając rąbka tajemnicy i zdradzając jak wygląda codzienność modeli. Jedno jest pewne - będzie się działo!

"Top Model. Front Row" to bilety VIP na tour po świecie wielkiej mody. Format będzie można oglądać tylko w Playerze.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Awantura na planie Top Model. Tyszka: "Po trupach do celu"

Jurorzy "Top Model" zdradzili, na jakich uczestników stawiają w 9. edycji: "Nie mam już ochoty na piękną, nadętą lalę"

Wiecznie młodzi Tyszka i Woliński od 10 lat razem na planie "Top Model": "Czy ja się kiedyś uwolnię od tego Pana?"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości