Gwiazdy

Awantura na planie Top Model. Tyszka: "Po trupach do celu" 

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Awantura na planie Top Model. Tyszka: "Po trupach do celu" 

Bartosz Krupa/East News

Trwają zdjęcia do 9. edycji Top Model. Na planie ponownie spotkali się Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Joanna Krupa. Do obsady niespodziewanie dołączyła Julia Wieniawa. Aktorka wywołała spore zamieszanie - niemal doszło do rękoczynów i zrobiło się bardzo nerwowo. Kłótnia Julii i Joanny została uwieczniona na filmie.  

Julia Wieniawa pokłóciła się z Joanną Krupą?

Uważni fani TOP MODEL wiedzą, że trwają nagrania kolejnej edycji popularnego programu. Na razie nie znamy jego uczestników, ale jurorzy oraz goście chętnie dzielą się nagraniami z planu. Niecodzienną sytuację uchwycił Marcin Tyszka. Do prowadzącej program Joanny Krupy w pewnym momencie podeszła Julia Wieniawa.

Nie wiem, czy Pani wie, ale już się Pani skończyła i przejmuję ten program 

i powiedziała aktorka.

Joanna Krupa nie pozostała dłużna i zagroziła, że "wyrwie Julii wszystkie pióra". Sytuacja wyglądała groźnie, ale chwilę później Julia i Joanna się zgodnie roześmiały. Cała scena okazała się żartem. Wygląda na to, że humory na planie dopisują, a nowy sezon będzie pełen pozytywnej energii i emocji. 

Julia Wieniawa na planie 9. edycji Top Model

Oceniać aspirujących modeli i modelki w nowym sezonie będzie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Julia Wieniawa. Na swoim Instagramie aktorka podzieliła się zdjęciami z planu.  Nie zdradziła jednak szczegółów swojego występu w programie.  

Za nami chyba najtrudniejsza sesja zdjęciowa w programie, podczas której wspierałam uczestników. Wyszło bosko! A wybór najlepszego zdjęcia nie był taki prosty. Do zobaczenia w tv! 

- zapowiedziała odcinek ze swoim udziałem gwiazda. 

Ruszyły zdjęcia do 9. edycji Top Model. Obejrzyj materiał:

x-news 

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Co sądzisz o tym artykule?
53
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0