Gwiazdy

Anna Kalczyńska na wakacjach. Gwiazda podaje przepis na skok do wody, gdy "okoliczności trochę nas przerażają"

Gwiazdy

EN_01479271_02171.jpg

Anna Kalczyńska spędza wakacje we Francji, a swoją podróż relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatni post prowadzącej Dzień Dobry TVN zawiera nagranie przedstawiające jej skok do wody. Fani byli zachwyceni figurą dziennikarki.

Anna Kalczyńska na wakacjach

Anna Kalczyńska lubi spędzać wakacje we Francji. Jeździ tam każdego lata z rodziną - mężem, dwiema córkami i synem. W tym roku także nie zrobiła wyjątku. - Przywiozę stamtąd mnóstwo pięknych zdjęć, ale i wrażeń. A przede wszystkim ciszę i spokój, która odpowiednio przetworzona da nową energię - powiedziała dziennikarka przed wyjazdem.

Wyczyn, którym po kilku dniach wakacji pochwaliła się na Instagramie, świadczy o tym, że zapas energii chyba został już uzupełniony.

Skok do wody Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska zamieściła film, który jest pamiątką z pobytu na jednym z francuskich basenów. Na nagraniu widać, jak dziennikarka wchodzi na pomost, bierze niewielki rozbieg i bez wahania skacze do lazurowej wody. Jak to zrobić, by nie zwątpić w swoje umiejętności i nie zawrócić w ostatniej chwili? Prowadząca Dzień Dobry TVN ma na to swój sprawdzony sposób. - Patrzeć przed siebie, ciesząc widokami, a nie obawiać się wysokości, patrząc w dół! Oto przepis na udany skok, kiedy okoliczności nas trochę przerażają - napisała w poście na Instagramie.

Internauci zareagowali podziwem i komplementami dotyczącymi sylwetki Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska - kariera

Anna Kalczyńska jest związana z TVN od 2002 r. Pracę dziennikarską zaczynała od stażu w TVN24, poprzez research, stanowisko reportera i wydawcy. Pracę antenową rozpoczęła od newsów anglojęzycznych, od 2004 r. do 2014 r. prowadziła serwisy informacyjne. W TVN24 była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a potem także jego prezenterką. Razem z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem byli gospodarzami magazynu "Polska i świat".

Do redakcji Dzień Dobry TVN dołączyła dokładnie w 2014 r., zastępując Jolantę Pieńkowską. Na wizji występuje wspólnie z Andrzejem Sołtysikiem (wcześniej z Robertem Kantereitem).

Prowadząca Dzień Dobry TVN jest absolwentką Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała także dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Odbyła też staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.

Zobacz wideo: Skoki do wody z blisko 30 metrów i widowiskowe ewolucje podczas Water Show w Szczecinie

Zobacz także:

Najgłośniejsze rozwody w show-biznesie. Te związki nie przetrwały nawet roku

Córka Moniki Mrozowskiej po raz pierwszy wyjechała sama za granicę. "Chyba ekscytuję się bardziej niż ona"

"Wyglądasz jak dwa tiry, ponton z ośmioma brodami". Ewa Farna o tym, jaką cenę zapłaciła za ataki związane z jej wagą

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości