Gwiazdy

Anja Rubik w skąpym stroju pokazuje, jak obchodzić lany poniedziałek. Fani: "Sztos"

Gwiazdy

Anja Rubik

Anja Rubik to najsłynniejsza polska modelka. Podbijała wybiegi i okładki magazynów w kraju i za granicą. Brała też udział w wielu niezwykłych sesjach. Jedną z fotografii - wyglądającą jak rodem z amazońskiej puszczy - podzieliła się w mediach społecznościowych z okazji lanego poniedziałku. Zdjęciu skąpo ubranej, oblewającej się wodą modelki towarzyszy angielski opis wyjaśniający tradycję śmigusa - dyngusa. Pomysł "trafiony-zatopiony"?

Anja Rubik i śmigus-dyngus

Opublikowane na Instagramie modelki zdjęcie zostało zrobione podczas sesji dla kultowego magazynu Vogue Paris. Wykonał je Mario Sorrenti, słynny amerykański fotograf o włoskich korzeniach, znany przede wszystkim z realizowania przepięknych aktów, podobnych do tego, którym Anja pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jest na nim ubrana w skąpe bikini, a biust przysłania bogato zdobiona biżuteria (i dodane przez modelkę dwie przekorne emotikonki kropel wody).

Na pięknie opalone ciało spływają krople wody, którą dumnie stojąca kobieta polewa się z butelki. To dynamiczna chwila - na zdjęciu jakby zawieszona w czasie. I przyznajmy - od estetycznej fotografii trudno oderwać wzrok. Jak pisali niektórzy z obserwatorów gwiazdy, zdjęcie aż "budzi pragnienie" - i my mamy ochotę sięgnąć po wodę. A przecież chyba o to w lany poniedziałek chodzi, prawda?

Anja Rubik o lanym poniedziałku

Pochwalenie się przykuwającym uwagę zdjęcie nie było celem modelki samym w sobie. Anja w przewrotny sposób wykorzystała go, by z angielskojęzycznymi odbiorcami podzielić się wiedzą o środkowoeuropejskiej tradycji oblewania się wodą w lany poniedziałek. Jak wyjaśniła w poście, geneza święta jest nieznana, choć jego początki mogą sięgać pogańskich czasów. Tradycyjnie to chłopcy polewali dziewczyny wodą - na szczęście równouprawnienie wdarło się także w szeregi tradycji. Podobnie jak na zdjęciu modelki, oblanie samej/samego siebie w zupełności może wystarczyć :)

Jak fani zareagowali na zdjęcie? Komentarze zalała płomienna fala "?". Towarzyszyły im liczne wyrazy zachwytu nad fotografią. "Wow", "Pfiouu", czy nawet "Very Lany Poniedziałek ?" - pisali internauci. Na tak gorący odzew z pewnością przyda się co najmniej szklanka wody. Na szczęście w śmigus-dyngus możemy mieć pewność, że będzie jej pod dostatkiem.

Zobacz wideo: Anja Rubik też ubiera się w second handzie

Zobacz też:

Aby być piękną, nie musisz robić wiele. "Jesteśmy zmęczeni sztucznie wykreowanymi ideałami"

Inspirujący styl Justyny Czerniak. "Nie ma rzeczy, których w modzie nie wypada"

Ekstrakt ze śluzu ślimaka, złoto, kolagen. Jakie aktywne składniki pomogą pozbyć się zmarszczek?

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości