Gwiazdy

Jaka poza pracą jest Anita Werner? "W życiu prywatnym każdy ma trochę więcej luzu"

Gwiazdy

Anita Werner na Instagramie pojawiła się rok temu. Od początku pokazuje się tam z nieco innej strony niż ta, którą znamy ze srebrnego ekranu. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską zdradziła, jakie wydarzenia ze swojego życia najchętniej relacjonuje oraz jak prywatnie wyglądają jej relacje z kolegami z TVN24.

Anita Werner na Instagramie

Anita Werner profil na Instagramie założyła dopiero w lipcu zeszłego roku. Jak mówi, jest nieco zdziwiona zainteresowaniem, jakie budzi ten fakt, bo konta w mediach społecznościowych mają również inni dziennikarze informacyjni.

– To strasznie mnie śmieszy, ponieważ ja jestem dziennikarzem informacyjnym, który ma konto na Instagramie i to nie jest nic nadzwyczajnego. Tak samo mają je Kasia Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik i Piotrek Kraśko. To jest kanał komunikacji z ludźmi, który możemy wykorzystywać na naszych zasadach, na swoich warunkach – wyjaśniła Anita Werner.

Dziennikarka w mediach społecznościowych pokazuje się z nieco innej strony niż ta, którą widzowie znają z telewizji. Na profilu Anity Werner jest nieco więcej prywatnych wpisów niż tych związanych z pracą, chociaż i takie się zdarzają.

– Jeżeli poza swoim profesjonalizmem, poza swoją pracą mogę mały kawałek z siebie dać, w którym to kawałku mogę pokazać coś dobrego, że uprawiam sport, że prowadzę zdrowy tryb życia, że wyznaczam sobie cele i je realizuję. Jeżeli kogoś to zainspiruje, to super, to znaczy, że to dobro poszło dalej - tłumaczy Werner i dodaje: - W codziennej pracy zawodowej, newsowej, jest przede wszystkim miejsce na to, żeby jak najlepiej wykonać swoją robotę (...), a w życiu prywatnym każdy z nas ma trochę więcej luzu niż w pracy.

Anita Werner świętuje 20 lat pracy w TVN24

Werner od 20 lat pracuje w TVN24, podobnie jak kilku innych dziennikarzy. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską zdradziła, czy poza pracą jest miejsce na przyjaźń.

To jest ekipa przyjaciół przede wszystkim. To jest ekipa ludzi, którzy się lubią i lubią ze sobą pracować. Myślę, że sukces TVN24 nie byłby możliwy, jeśli ludzie, którzy tworzą TVN24, nie byliby zgraną drużyną - podkreśliła Anita Werner.

Dziennikarka zaznaczyła też, że w każdym projekcie na samym początku i na końcu są ludzie. O swoich kolegach mówi, że są nie tylko profesjonalistami, ale także dobrymi kumplami.

Zobacz wideo: Czy Anita Werner przyjaźni się z kolegami z pracy?

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości