Gwiazdy

Ania Karwan z utworem "Swobodnie" na scenie Dzień Dobry Wakacje

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Ania Karwan w piosence „Swobodnie”
Ania Karwan w piosence „Swobodnie” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ania Karwan zaśpiewała dla widzów Dzień Dobry Wakacje emocjonalny utwór zatytułowany "Swobodnie". Piosenka promuje nowy album artystki, który jest dla niej początkiem zupełnie nowej drogi muzycznej. Posłuchajcie.

Ania Karwan - nowa płyta

"Swobodnie" to wyjątkowy album w dorobku Ani, jest on bowiem opowieścią o transformacji i rozwoju wokalistki w trakcie pandemii.

- To początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze. Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo – tak o genezie powstania utworu mówiła Ania.

Ania Karwan na scenie Dzień Dobry Wakacje

Ania Karwan na naszej scenie zaśpiewała "Swobodnie". Utwór pomaga rozwiać wątpliwości, puste słowa, obietnice i dalej nieustannie dążyć do pełni szczęścia, nawet w pojedynkę.

Zobaczcie ten występ w materiale wideo.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości