Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o przemoc? Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI

Angelina Jolie
Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o przemoc? 
Źródło: David M. Benett/Contributor/Getty Images
Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się w 2019 roku, wywołując poruszenie wśród fanów z całego świata. Chociaż od zakończenia głośnej batalii sądowej upłynęło sporo czasu, rozstanie gwiazdorskiej wciąż budzi wiele emocji. Po latach zagraniczne media dotarły do raportu FBI, w którym zawarto poruszające informacje dotyczące konfliktu pomiędzy małżonkami.

Angelina Jolie i Brad Pitt - dlaczego się rozwiedli?

Angelina Jolie i Brad Pitt przez wiele lat tworzyli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Aktorzy poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i to właśnie dzięki wspólnym wyzwaniom zawodowym rozpoczął się ich namiętny romans. W 2016 roku historia tej miłości nieoczekiwanie dobiegła końca. Co więcej, na jaw zaczęły wychodzić niepokojące fakty dotyczące sporu pomiędzy małżonkami.

Aktorka złożyła pozew o rozwód w 2016 roku, jednak sąd przychylił się do jej decyzji dopiero trzy lata później. Oficjalnym powodem rozstania gwiazd miały być różnice charakterów, jednak zagraniczne media spekulowały na temat rzekomej agresji Brada Pitta. Po kilku latach ponownie wzięto temat na tapet, a wszystko to za sprawą wycieku informacji z oficjalnego raportu FBI.

Kulisy rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta

Zagraniczni dziennikarze dotarli do raportu sporządzonego w 2016 roku na podstawie zeznań Angeliny Jolie. Z dokumentu FBI wynika, że para wdała się w bójkę na pokładzie prywatnego samolotu. Brad Pitt miał dopuścić się napaści na żonę i podnieść głos na obecne na pokładzie dzieci. Aktor miał także pić alkohol, a nawet zdemolować kabinę maszyny, wyrządzając szkody opiewające na tysiące dolarów.

Jak donosi tygodnik "Variety", po tym incydencie hollywoodzki aktor miał być objęty dochodzeniem zarówno przez FBI, jak i Departament Usług dla Dzieci i Rodziny w Los Angeles. Ostatecznie nie postawiono mu jednak żadnych zarzutów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: variety.com, puck.news

Źródło zdjęcia głównego: David M. Benett/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości