Gwiazdy

Johnny Depp wyreżyseruje biografię uznanego włoskiego malarza. "Jest to niesamowitym zaszczytem"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
ppe.pl
Johnny Depp

Kariera Johnny'ego Deppa ponownie zaczęła napierać rozpędu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że artysta postanowił wrócić do reżyserowania filmów. Zdjęcia do produkcji, której bohaterem będzie włoski malarz Amedeo Modigliani, rozpoczną się w 2023 roku.

Johnny Depp wraca do reżyserowania filmów

Miłośnicy talentu Johnny'ego Deppa mogą odetchnąć z ulgą. Po wygranym procesie sądowym przeciwko Amber Heard artysta postanowił ponownie poświęcić się pracy. Co ciekawe, jego powrót na plan filmowy obejmuje nie tylko nowe role, ale także wyjątkowo ciekawe wyzwanie reżyserskie. Hollywoodzki aktor zdecydował się po raz trzeci stanąć za kamerą, a wszystko po to, by opowiedzieć o burzliwym życiu Amadeo Modiglianiego.

Akcja filmu zostanie osadzona w 1916 roku w Paryżu. Produkcja będzie stanowić hołd dla włoskiego malarza i rzeźbiarza, który za sprawą nieprzeciętnego talentu na stałe zapisał się w historii sztuki. Co ciekawe, w gronie producentów obrazu znalazł się aktor Al Pacino.

Johnny Depp o nowym projekcie

Zdjęcia do filmu o włoskim artyście mają rozpocząć się w 2023 roku. To świetna wiadomość dla fanów Johnny'ego Deppa, którzy z niecierpliwością oczekiwali na tego rodzaju projekt. Artysta miał już okazję pracować za obiektywem kamery, ale od jego reżyserskiego debiutu minęło już 25 lat. Po dramacie "Odważny" i krótkim dokumencie o gitarzyście Red Hot Chilli Peppers przyszła pora na dzieło, które ma szansę zdobyć serca nawet najbardziej wymagających widzów.

- Jest dla mnie niesamowitym zaszczytem i prawdziwą dumą, że mogę przenieść historię życia Pana Modiglianiego na ekran. To było życie pełne wielkich trudności, ale ostatecznie triumfu - uniwersalnie ludzka historia, z którą wszyscy widzowie mogą się identyfikować - zapewnił Johnny Depp.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: ppe.pl

Źródło zdjęcia głównego: Consolidated News Pictures/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości