Gwiazdy

Piosenkarka zgoliła brwi podczas transmisji na żywo. "Nie lubię mieć włosów. Nigdy nie lubiłam"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Doja Cat często transmituje na żywo, rozmawiając z fanami na swoich platformach społecznościowych. Podczas ostatniego wystąpienia, złapała za maszynkę i zgoliła brwi do zera. Gwiazda uzasadniła swoją decyzję brakiem potrzeby owłosienia.

Kim jest Doja Cat?

Doja Cat jest jedną z największych gwiazd światowego rapu. Piosenkarka tak naprawdę nazywa się Amala Zandile Dlamini. W dzieciństwie inspirowała się muzykami, którzy rozdawali karty w głównym nurcie R&B: Gwen Stefani, Busta Rhymes, Christina Aguilera, Pharrell Williams, Kelis, Nicki Minaj, czy Drake.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Artystka muzyczny debiut zaliczyła w 2016 r., kiedy umieściła na Soundcloudzie swój pierwszy utwór. Zaledwie rok później, czyli w 2014 r., podpisała kontrakt z RCA i wypuściła pierwszą EP-kę "Purrr!". Cztery lata później ukazał się jej debiutancki album "Amala". Za ogormną popularność gwiazdy odpowiada piosenka "Mooo!". Utwór, w którym Doja rapuje "Bitch, I'm a cow", stał się hitem Youtube - klip obejrzano ponad 100 milionów razy. Dzisiaj piosenki artystki, a właściwie ich fragmenty, stają się viralami na TikToku, przynosząc jej sławę w każdym zakątku świata.

Doja Cat zgoliła brwi na żywo

Doja Cat dzięki swojej determinacji, dobiła się do czołówki światowych gwiazd. Dziś to ona dyktuje warunki w branży. Jej profil na Instagramie śledzą ponad 24 miliony osób, wyczekując kolejnych kroków raperki. Na oczach takiej właśnie widowni, piosenkarka pozbawiła się brwi. Wszystko podczas transmisji na żywo. - Nie lubię mieć włosów. Nigdy nie lubiłam - wytłumaczyła gwiazda swoją decyzję.

- Pamiętam, że czułam się tak potwornie wykończona myśleniem o fryzurze podczas uprawiania aktywności fizycznej. Za każdym razem, gdy szłam ćwiczyć – zazwyczaj pod okiem trenera – zakładałam peruki, które pod wpływem wilgoci ześlizgiwały się i odrywały od głowy. To było niesamowicie męczące - wspominała artystka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mauricio Santana/Getty Images

Pozostałe wiadomości