Gwiazdy

Kasia Sokołowska o macierzyństwie: "O tej roli marzyłam przez całe lata"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Kasia Sokołowska została mamą
Kasia Sokołowska została mamą Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Kasia Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka wyznała, że jej droga do macierzyństwa nie było prosta. Jak odnajduje się w tej zupełnie nowej roli? Jakie imię otrzymała jej pociecha? O tym wszystkim reżyserka pokazów mody i jurorka w programie "Top Model" opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Kasia Sokołowska o macierzyństwie

Kasia Sokołowska reżyserka pokazów mody, jurorka w programie "Top Model" niedawno - po raz pierwszy - została mamą. Celebrytka przyznała w Dzień Dobry TVN, że czas oczekiwania na dziecko minął jej bardzo szybko. - Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat - mówiła Kasia Sokołowska.

Niedawno Marcin Tyszka fotograf i również juror w programie "Top Model" zdradził, jakie imię otrzymał malutki synek Kasi Sokołowskiej. - Ciąże spędziłam na planie. Jurorzy są moimi bliskimi współpracownikami i przyjaciółmi, różne rozmowy się odbywają. Nie sądziłam, że Marcin będzie ojcem chrzestnym tego imienia i od niego to wyjdzie. Faktycznie mój mały synek ma na imię Iwo Lew - przyznała celebrytka.

Kasia Sokołowska wyznała, że w nowej roli czuje się znakomicie. - O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą - dodała.

Kasia Sokołowska o wsparciu dla innych kobiet

Reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model" wyznała, że po tym, jak głośno powiedziała o swojej ciąży, zaczęła dostawać mnóstwo wiadomości od innych kobiet, które również od dawna starają się o dziecko. Jej historia dodała im nadziei. Ale spotyka się również z krytyką. - Tak, jak niektórym podoba się ta sytuacja i dostaje te słowa wsparcia, tak niektórzy dają sobie prawo do komentarzy - z jakich powodów - trudno powiedzieć - mówiła.

Celebrytka dodała, że już "zebrała cięgi" od internautów, że coś robi nie tak. - Dlatego się dziwię. Jestem w ciągłym zdziwieniu. Jak możemy sobie dawać prawo do takich negatywnych komentarzy. Bycie matką jest czymś bardzo odpowiedzialnym, jeśli ktoś podchodzi do tego odpowiedzialnie, to naprawdę wie, co robi. Cieszmy się szczęściem innych. Taki mam apel, żebyśmy nie wypowiadali pochopnie słów. Słowa mają moc. My ludzie mediów radzimy sobie [...] z tymi komentarzami. Natomiast jest całe grono kobiet, które to przeżywają, te negatywne rzeczy. A nie wiadomo, na jakim etapie życia są, co je spotkało i co je spotka- dodała.

Jak pojawienie się dziecka zmieniło życie Kasi Sokołowskiej? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości