Gwiazdy

Ile warta jest Madonna? "Zabrakło mi zer w kalkulatorze"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

16 sierpnia urodziny obchodzi jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie - Madonna. Gwiazda kończy w tym roku 64 lata i wyprawia z tej okazji huczną imprezę na Sycylii. Przyjęcie ma ją kosztować setki tysięcy dolarów. - Ale czymże są te pieniądze, jeżeli przypomnimy sobie, ile jest warta? - pyta retorycznie Sandra Hajduk- Popińska w Dzień Dobry TVN.

Wartość rynkowa Madonny

Madonna uchodzi za ikonę popkultury. Solową karierę wokalną rozpoczęła, gdy miała 24 lata. To właśnie wtedy zadebiutowała na muzycznej scenie z pierwszym albumem, którego sprzedaż przekroczyła najśmielsze oczekiwania młodej piosenkarki. Szybko zyskała międzynarodową sławę, a według Księgi rekordów Guinnessa może poszczycić się tytułem "kobiety z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii". Fani jej twórczości kupili bowiem ponad 335 milionów płyt.

Madonna do tej pory koncertuje i jest aktywna w show-biznesie. Przez dekady nie straciła na popularności. Ile więc wynosi jej wartość rynkowa?

- Chciałam to przeliczyć na złotówki, ale zabrakło mi zer w kalkulatorze. 700 milionów dolarów, czyli strasznie dużo pieniędzy - uświadamia w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Madonna obchodzi 64. urodziny. Jak będzie świętować?

Do ustalenia, ile wynosi wartość rynkowa Madonny, Sandrę Hajduk-Popińską skłonił fakt, że 16 sierpnia międzynarodowa gwiazda obchodzi swoje urodziny. Znana na całym świecie gwiazda kończy 64 lata.

- Będzie świętowała na Sycylii. Wynajęła tam pałac, do którego ściąga całą swoją rodzinę (a tych dzieci trochę jest) i przyjaciół. Tam odbędzie się impreza, która podobno kosztowała ją setki tysięcy dolarów, ale czymże są te setki tysięcy, jeżeli przypomnimy sobie, że jest warta 700 milionów dolarów - komentuje dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Sandra Hajduk-Popińska dodała, że nie tak dawno świat obiegły zrobione przez fotoreporterów najnowsze zdjęcia królowej popu, na których rzeczywisty wygląd wokalistki różni się od tego prezentowanego w mediach społecznościowych.

- Widzimy Madonnę na lotnisku, bez makijażu, bez filtra. I jak możecie się spodziewać, portale plotkarskie i serwisy internetowe podkreślają, że wygląda, mówiąc delikatnie, inaczej niż na zdjęciach na Instagramie. Jak wiemy, jest to temat drażliwy i ja wychodzę z założenia, że Madonna ma prawo wyglądać jak chce i niech te filtry sobie nakłada, jak ma ochotę, ale prawdą jest, że na żywo troszkę inaczej - ocenia reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Monica Schipper/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości