Gwiazdy

Anna Kalczyńska dumna z zachowania córek: "Uciekły i nie dały się złapać"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się z internautami ważnymi wydarzeniami ze swojego prywatnego życia. W jednym z ostatnich wpisów opowiedziała o niezwykłej postawie swoich córek, która napawa ją dumą. Czym dziewczynki zasłużyły sobie na uznanie?

Anna Kalczyńska o postawie córek

Anna Kalczyńska ma trójkę dzieci. Córki prowadzącej Dzień Dobry TVN - Hanna i Krystyna - cały miesiąc wakacji spędziły na Solarze. Dziewczynki, wspólnie z koleżankami przez cały ten czas robiły biżuterię, którą później sprzedawały na kempingowym rondzie. - Wszystko, co zarobiły przekazały Oksanie, Ukraince, która pracuje w budce z goframi, a której syn, Orest, walczy w Ukrainie. Jestem z nich taka dumna! - napisała dziennikarka na Instagramie.

Polskie gwiazdy wspierają Ukrainę

Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla UkrainyDaniel Olbrychski
wideo 2/5

Anna Kalczyńska wyznała, że Oksana chciała zwrócić dziewczynkom pieniądze, ale to się nie udało. - One uciekły i nie dały się złapać - dodała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska o dobrych uczynkach

Dziennikarka dodała, że choć muszą się pożegnać, to ma nadzieję, że za ona i Oksana za rok znowu się spotkają. - Były łzy i wzruszenie i życzenia, żebyśmy za rok spotkały się w Chałupach ponownie, a nasze rodziny były bezpieczne - czytamy w poście. Prowadząca Dzień Dobry TVN dodała, że nie opisała całej sytuacji, aby pochwalić się córkami. - Autentycznie cieszę się, że ich praca komuś pomogła, a Oksana dostała bezinteresowne wsparcie - napisała. Anna Kalczyńska jest zdania, że o dobrych uczynkach trzeba po prostu głośno mówić.

Mimo że dziennikarka - jak sama podkreśliła - nie chce się chwalić córkami, to w ocenie internautów powinna jak najwięcej mówić o ich niezwykłej postawie. - Dlaczego nie chcesz się chwalić córkami Ania, skoro jest czym? Rośnie wspaniałe pokolenie! Oby dzięki nim Polska i świat były lepsze! Brawo Hania i Krysia! Jestem z Was dumna nie mniej niż Wasi rodzice - napisała pod postem Kinga Rusin. - Może być Pani dumna z takich córek! - dodała jedna z komentujących osób. - Brawa dla Hani i Krysi. Pani Aniu wspaniałe córeczki - czytamy w komentarz pod postem.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości