Gwiazdy

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski o miłości z "Big Brothera". "Nie była typem kobiety, w którym gustuję"

Gwiazdy

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski byli uczestnikami 6. edycji programu "Big Brother". I chociaż na początku nic nie wskazywało na to, że będą parą, to uczucie, które ich połączyło, okazało się silniejsze. Zakochani opowiedzieli nam o swojej wspólnej pasji.

Para z "Big Brothera" - Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski

Pochodzą z tego samego miasta, ale to nie jedyna wspólna rzecz, która ich połączyła. Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski po raz pierwszy spotkali się w programie "Big Brother", gdzie niespodziewanie związało ich wielkie uczucie.

Totalny spontan i przypadek. Wchodząc do takiego reality show jak "Big Brother" absolutnie nie spodziewałam się i w ogóle nie szłam z myślą, że mogę spotkać obecną miłość życia

- wspomina Angelika.

Z kolei Igor, pół roku przed programem zakończył poprzedni związek. – Nie byłem zainteresowany pakowaniem się w żadne związki – mówi.

I tak na początku nic nie wskazywało na to, że połączy ich silne uczucie. Angelika do programu doszła nieco później. Jej wejście wiązało się z odegraniem pewnej roli. – Była ubrana jak dziewczyna lekkich obyczajów. To nie był typ kobiety, w którym gustuję – wspomina Igor.

Angelikę Głaczkowską i Igora Jakubowskiego połączyła ich pasja

Nieudane pierwsze wrażenie nie przekreśliło jednak szansy na związek. Z czasem Angelika i Igor zaczęli więcej rozmawiać. - Sport połączył nas w jakimś stopniu. Ja jestem zawodowym sportowcem. Angelika jest instruktorką na siłowni. Myślę, że sport miał tutaj znaczenie (…) Zaczęliśmy się dogadywać, spędzać ze sobą czas, znaleźliśmy wspólne tematy. Z koleżeństwa, z przyjaźni urodził się związek – tłumaczy Igor.

Związek, który przetrwał próbę. - Chwilę po tym, jak rozpoczęliśmy nasze życie związkowe, rozpoczęła się pandemia. Początek był ciężki, bo musieliśmy siedzieć trzy miesiące ze sobą w domu. Daliśmy radę. Wyszedł test naszych charakterów. Zrobiliśmy sobie drugiego "Big Brothera" bez kamer w domu i przetrwaliśmy – dodaje uczestnik programu.

Igor namówił Angelikę do wspólnych treningów boksu. Jak przebiegają? Zobaczcie cały materiał.

Zobacz też:

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres są duetem niezniszczalnym: "Osobno jesteśmy silnymi jednostkami, ale razem zyskujemy największą siłę"

Andrzej Sołtysik spotkał się z żoną po długiej rozłące. Patrycja: "Wreszcie nasz dom jest pełny"

Beata Kozidrak z dumą prezentuje swoją pierwszą książkę. "Czy zaciekawi was moja historia?"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości