Gwiazdy

Andrzej Chyra zachorował na COVID-19. Aktor ma prośbę do fanów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Andrzej Chyra

Andrzej Chyra ma COVID-19. Aktor poinformował o tym fanów za pomocą mediów społecznościowych. Ujawnił, z jakimi objawami choroby mierzył się w ostatnich dniach. Jak się teraz czuje?

Andrzej Chyra i kariera aktorska

Andrzej Chyra bardzo dobrze znany jest polskiej publiczności z udziału w kultowych obrazach. Grał m.in. w "Katyniu", "7 uczuciach", "Symetrii", "Pieniądze to nie wszystko", "Eterze" i w wielu innych. Głosu w dubbingu użyczył natomiast w "Tytus, Romek i A’Tomek wśród złodziei marzeń" jako Saligia.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Swój debiut na ekranie aktor miał w romantycznej komedii "Kolejność uczuć" w reżyserii Radosława Piwowarskiego. Pierwszą nagrodę przyniosła mu rola Gerarda Nowaka w filmie "Dług" Krzysztofa Krauzego, za którą w 1999 został uhonorowany w kategorii "pierwszoplanowa rola męska" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Sukces ten powtórzył w 2005 otrzymując na FPFF w Gdyni nagrodę za rolę w "Komorniku" Feliksa Falka oraz w 2013 z "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej.

Andrzej Chyra chory na COVID-19

Choć wiele osób zapomniało już, czym jest koronawirus, to choroba nadal istnieje i atakuje. Z dnia na dzień w Polsce jest coraz więcej zakażeń. Ostatnio o swoim stanie zdrowia mówiła Monika Olejnik, która właśnie zachorowała na COVID-19. Teraz o chorobie poinformował Andrzej Chyra.

- Bez gorączki, kaszlu, za to z watą w głowie, arytmią i brakiem sił. Kup test i sam zrób test. Chroń siebie i innych - zaapelował aktor na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości