Gwiazdy

Ola Żebrowska pokazała brzuch po czwartym porodzie. "Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Ola Żebrowska

Ola Żebrowska kolejny raz normalizuje temat kobiecego ciała. Tym razem celebrytka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w pełni ukazujące, jak wygląda prawdziwy, poporodowy brzuszek. Fani są zachwyceni jej postawą i wsparciem, jakie w ten sposób okazuje innym kobietom.

Ola i Michał Żebrowscy - rodzina

Pod koniec lipca Ola i Michał Zebrowscy przywitali na świecie swoje czwarte dziecko, córeczkę. Para do tej pory wychowywała trzech synów - 11-letniego Franciszka, 8-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Celebrytka od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Sama także z takiej pochodzi, jest jedną z ośmiorga rodzeństwa - ma 6 sióstr i brata. Ola swoją ostatnią ciążę nazwała cudem, po tym, jak czterokrotnie poroniła.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Na swoim profilu dzieli się z fanami tak blaskami, jak i cieniami macierzyństwa. Bez zbędnego koloryzowania i lukru pokazuje codzienność swoją i rodziny. W jednym z wywiadów Żebrowska wyznała: "Nauczyłam się, że warto dzielić się zarówno tym, co się nam podoba, jak i tym, co nie do końca nas zadowala, a potrafi bawić i jednoczyć. Z własnego doświadczenia wiem, że w trudnych chwilach najbardziej pomaga świadomość, że nie tylko ja tak mam, że inne kobiety podobnie się czują. To działa w obie strony. Za każdym razem, kiedy dzielę się jakimś obrazkiem z życia codziennego, otrzymuję ogromną ilość wsparcia, w tym memów, od mam, które borykają się z tymi samymi problemami. Kobiety identyfikują się ze mną, ale ja z nimi też".

Ola Żebrowska pokazała brzuch po urodzeniu czwartego dziecka

Aleksandra Żebrowska prowadząc swoje konto na Instagramie w charakterystyczny dla siebie żartobliwy sposób. opowiadała o swoich ciążowych perypetiach, poruszając w ten sposób wiele bardzo ważnych dla kobiet tematów. Normalizując ciało, karmienie piersią i dolegliwości wynikające ze stanu błogosławionego zdobyła uznanie i zaufanie wielu obserwatorek i obserwatorów.

Tak też stało się w przypadku ostatniego postu celebrytki, w którym bez skrępowania pokazała, jak naprawdę wygląda brzuch po kolejnej już ciąży, wbrew panującemu na Instagramie trendowi hołdującemu super formie tuż po porodzie.

Uwielbiam Ola! Coś pięknego ,wspaniałego ! Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko!!!

- "Też uważam, że mam prawo po porodzie wyglądać jak po porodzie, a nie jak modelka", "Pewnie, że enough super, że pokazujesz jak jest naprawdę", "W końcu prawdziwe ciało prawdziwej, pięknej kobiety" - tak brzmią słowa kolejnych osób wyrażających swoje uznanie pod postem Oli.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Artur Zawadzki/East News

Pozostałe wiadomości