Gwiazdy

"Dużo tu śmiechu i spontaniczności". Dominika Gwit w pierwszym wpisie po ogłoszeniu ciąży

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Dominika Gwit

Kilka dni temu Dominika Gwit ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda otrzymała wiele słów wsparcia od swoich fanów. Teraz postanowiła im podziękować i potwierdzić, że nie zamierza rezygnować z aktywności w mediach społecznościowych. - Nie będziecie się tu nudzić - napisała na Instagramie.

Dominika Gwit dziękuje fanom za wsparcie

Dominika Gwit jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 166 tysięcy osób. To właśnie tam kilka dni temu artystka podzieliła się z fanami wiadomością o ciąży.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Gwiazda przyznała, że jest bardzo szczęśliwa, ponieważ wraz z mężem starali się o potomka wiele lat. Dominika otrzymała wiele słów wsparcia od swoich obserwatorów. Teraz gdy emocje opadły, postanowiła podziękować im w kolejnym wpisie. - Z całego serca dziękuję za ogrom ciepła, które od Was dostaję - wyznała.

Dominika Gwit zachwyca stylizacją

Aktorka podkreśliła, że wraz z ogłoszeniem radosnej nowiny, udało jej się uzyskać kolejnych fanów. - Witam wszystkie nowe osoby, jest Was tu sporo. Dziękuję za to - dodała. Dominika zdradziła, że na jej profilu będą pojawiać się regularne i interesujące treści. - Nie będziecie się tu nudzić. Dużo tu śmiechu i spontaniczności więc mam nadzieję, że się Wam spodoba - zaznaczyła.

Przy okazji podziękowań, gwiazda dodała także nowe zdjęcie w ciąży. Nie brakuje na nim szerokiego uśmiechu. Zachwyt wśród fanów wzbudziła także jej stylizacja. Dominika postawiła na elegancką, ale również wygodną sukienkę w kwiaty.

- "Masz szczęście wypisane na twarzy", "Jesteś niezwykle pozytywną i bardzo prawdziwą osobą", "Uwielbiam cię Dosia" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości