Gwiazdy

Aleksandra i Michał Żebrowscy w ciążowej sesji. "Wow! Coś pięknego"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra i Michał Żebrowscy oczekują narodzin czwartego dziecka. By upamiętnić ten wyjątkowy czas, para zdecydowała się na udział w sesji zdjęciowej. Żona aktora pochwaliła się piękną fotografią, która zrobiła wrażenie na jej fanach.

Aleksandra i Michał Żebrowscy - związek

Aleksandra i Michał Żebrowscy pobrali się w 2009 roku. Rok później na świecie pojawił się ich pierwszy syn Franciszek, w 2013 roku - Henryk, a w 2020 roku - Feliks. Małżonkowie w wielu wywiadach podkreślali, że marzą o dużej rodzinie, więc informacja o tym, że ponownie zostaną rodzicami, była dla nich wielkim szczęściem. Tym bardziej, że choć oczekują narodzin czwartej pociechy, to tak naprawdę dla Oli jest to ósma ciąża.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Żebrowska cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jako doświadczona mama pokazuje w sieci swoją codzienność i z dystansem do samej siebie odsłania kulisy macierzyństwa. Dla wielu kobiet jest przykładem, że można pogodzić wychowywanie trójki, a już niedługo czwórki dzieci, z rozwojem osobistym.

Ciążowa sesja Żebrowskich

Aleksandra i Michał postanowili uwiecznić na zdjęciach ten niezwykły czas i wzięli udział w artystycznej sesji. Fani są zachwyceni wrzuconą do sieci fotografią. W komentarzach napisali mnóstwo komplementów. - "Ale piękne zdjęcie", "Wow! Coś pięknego", "Jesteś stworzona do stwarzania", "Cudowne. Aż oczu nie mogę oderwać", "Nieskończenie zadziwiające i niesamowite, jak piękne jest życie", "Świetny pomysł i zdjęcie, i wy", "Ojej, jakie światło jak u Caravaggio!" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości