Byłe żony Michała Wiśniewskiego nagrały wspólny utwór. "Ten duet należał do nierealnych"

Co nowego w świecie gwiazd? - kulisy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Marta Wiśniewska i Anna Świątczak połączyły siły. Właśnie ukazał się ich nowy singiel "Od nowa", któremu towarzyszy teledysk. Co kryje się za słowami utworu? Kto wyszedł z inicjatywą? O tym wokalistki opowiedziały w najnowszym wywiadzie.

Mandaryna i Anna Świątczak "Od nowa"

Marta Wiśniewska i Anna Świątczak mają wiele wspólnego. Są związane są ze światem muzyki i zyskały sławę, dzięki występom w "Ich Troje". Obie są też byłymi żonami Michała Wiśniewskiego. Teraz ku wielkiemu zaskoczeniu fanów panie połączyły siły, a efektem ich współpracy jest nowy singiel "Od nowa".

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Zaskoczeni? "Od Nowa" to nowy singiel w feacie z… Mandaryną! Jeżeli czasami można mówić o rzeczach niemożliwych, to z pewnością ten duet należał do nierealnych
- przekazała Anna Świątczak na swoim profilu na Instagramie.

Mandaryna i Anna Świątczak o przyjacielskiej relacji

W najnowszym wywiadzie dla portalu "Co za Tydzień" wokalistki opowiedziały o swojej relacji i współpracy. Okazuje się, że ich nowy utwór powstał z inicjatywy Anny Świątczak, a Mandaryna zadbała o teledysk.

- Dla mnie odkryciem było to, w jakich rewirach głosowych porusza się Marta i że śpiewa też altem, czyli tak, jak ja. To będzie na maksa kobiece, bo jesteśmy kobietami z pazurem, ale cieszę się, że jest to nie tylko obyczajowe, ale przede wszystkim muzyczne. Trochę krzywdząco wrzuca się nas do worków, z których dawno już wyszłyśmy i już dawno robimy coś innego. Także tym razem pokażemy się jako dwie, pełnoprawne wokalistki - mówiła Anna Świątczak w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz, dziennikarką "Co za Tydzień".

Zobacz wideo: Mandaryna o nowym singlu "Pomiędzy"

MANDARYNA o nowym singlu "Pomiędzy"
Dzień Dobry TVN Online

Wiele wskazuje na to, że artystki nie postawiły jeszcze kropki nad "i" i stworzą kolejny wspólny projekt. Ostatnio bowiem spędzają dużo czasu ze sobą. Kiedy młodsza córka Anny uczy się w szkole tańca, wokalistki w tym czasie piją kawę.

- Cieszę się, że to mimo wszystko projekt muzyczny, a warstwa wizualna jest tylko dopełnieniem w postaci pazura. Dla mnie jest to otwarcie nowych drzwi, a przez to, że mamy bardzo podobne poczucie humoru, lubimy podobne rzeczy, to mam nadzieję, że gdzieś, kiedyś będziemy miały razem coś do zaproponowania - przyznała Mandaryna.

Tekst do utworu "Od nowa" napisał Robert Kurpisz, który od dawna współpracuje z Anną Świątczak. W rozmowie z "Co za Tydzień" wokalistka wyjaśniła, co kryje się za słowami "Bajka, a potem gruz". - Tu nie miałam na myśli małżeństwa, ale ogólnie sytuacje, które początkowo nam się udają, a potem zamieniają w gruz. To wcale jednak nie musi oznaczać końca. Ze zwrotek piosenki wyciągam to, że mamy w sobie tę siłę, by zacząć od nowa - podkreśliła.

A co na temat utworu i teledysku sądzą fani? "Super Dziewczyny. Genialna robota", "Na pewno teledysk jest ciekawy", "No ładnie", "Uwielbiam" - komentują pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik, Jerzy Dudek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości