Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z mamą, siostrą i bratem. "Szał i obłęd"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Wakacje Lewandowskich

Ania i Robert Lewandowscy wybrali się na wakacje do gorącej Turcji. Para relacjonuje swój wyjazd w mediach społecznościowych. W najnowszym poście na Instagramie żona piłkarza zdecydowała się udostępnić zdjęcie w towarzystwie całej rodziny. Fani są zachwyceni.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach z bliskimi

Anna Lewandowska wybrała się wraz z bliskimi na wypoczynek do słonecznej Turcji. Choć gwiazda odwiedziła już ten kraj kilka tygodni temu w ramach swojego projektu "Camp by Ann", tym razem żona piłkarza skupia się tam na relaksie w gronie rodziny. Nie oznacza to jednak, że Ania całkowicie zapomniała o pracy, ponieważ mimo wakacji stara się nagrywać i udostępniać treningi dla swoich fanów.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

W najnowszym poście na Instagramie, mistrzyni karate pochwaliła się również zdjęciem w towarzystwie całej rodziny. Na fotografiach możemy oglądać m.in. jej córki, mamę, siostrę, brata i teściową Iwonę Lewandowską. Wszyscy tryskają świetnym humorem i cieszą się z możliwości spędzania wspólnie wyjątkowych chwil.

Wakacyjna galeria zdjęć Anny Lewandowskiej

Post Anny wzbudził ogromny zachwyt nie tylko wśród fanów Lewandowskich, ale również zaprzyjaźnionych gwiazd. Relację skomentowała m.in. projektantka Joanna Przetakiewicz. - Szał i obłęd całej rodziny - zachwycała się. Obserwatorzy trenerki również nie kryli zachwytu wakacyjną galerią Lewandowskich.

- "Czuć tą dobrą urlopową energię", "Ale cudnie. Korzystajcie ze wspólnego czasu" - czytamy w komentarzach. Jedna z obserwatorek pokusiła się o stwierdzenie, że Anna wyglądem przypomina swoją mamę, Marię Stachurską - Pani Aniu bardzo pani jest podobna do mamy - stwierdziła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News.

Pozostałe wiadomości