Gwiazdy

Dawid Woliński o castingach do "Top Model": "Trochę się obawiam tej edycji"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Dawid Woliński o castingach do nowej edycji „Top Model”
Dawid Woliński o castingach do nowej edycji „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNDawid Woliński o castingach do nowej edycji „Top Model”

Trwają castingi do "Top Model". Dawid Woliński w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN, przyznał, że 11. edycja będzie trudna. Czego obawia się juror programu?

"Top Model" - castingi do nowej edycji

"Top Model" to niekwestionowany hit telewizji TVN, który stał się przepustką, by wejść do świata modelingu. Jesienią ruszy kolejny - jedenasty już - sezon programu. Aby stać się jego częścią, należy wziąć udział w castingu. Zgłoszenia trwają tylko do 22 maja 2022 roku.

Dawid Woliński o castingach do 11. edycji "Top Model"

Program "Top Model" otworzył drzwi do kariery w modelingu wielu uczestnikom. Natomiast niektórzy swoją rozpoznawalność wykorzystali do tego, by spełniać się jako influencerzy. Co o nowym sezonie uważa Dawid Woliński, projektant i juror programu? Czy znajdzie "drugą" Joannę Krupę?

Trochę się obawiam tej edycji, bo będzie trudna. (...) Zgłasza się bardzo dużo osób, ale ludzie są już tak zagubieni, że zgłasza się każdy - nieważne, czy ma talent, czy nie ma talentu, czy to jest program o gotowaniu, pieczeniu. Każdy chce być influencerem. Mam nadzieję, że wypatrzymy sobie gromadkę tych, którzy chcą być modelami 

- Myślę, że to jest ważna wskazówka Dawida Wolińskiego. Myślę, że jeśli idziemy do "Top Model", to jednak warto mieć z tyłu głowy, że to jest program o modelkach i o byciu modelką. Trzymam kciuki za tych wszystkich, którzy się wybierają. Pamiętajcie, miejcie cel i to marzenie, po które idziecie do programu - zaapelowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości