Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Fani mieli jedno skojarzenie: "Myślałam, że to pani prezydentowa"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Włodarczyk nie szczędzi fanom relacji z życia prywatnego. Po serii wpisów o macierzyństwie, aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać, jak z jej synkiem bawi się babcia. Trudno uwierzyć, że piękna kobieta z fotografii to mama, a nie siostra artystki.

Rodzina Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk ma bliskie relacje ze swoją rodziną, przede wszystkim z mamą, która od zawsze wspierała jej karierę. Rodzice aktorki rozwiedli się, gdy ta miała zaledwie dwa latka. Jej ojciec był marynarzem, dlatego została przy rodzicielce. Po jakimś czasie, pani Anna po raz drugi wyszła za mąż. Nie tylko odnalazła szczęście u boku nowego partnera, ale także urodziła syna Roberta, który jest młodszy od sławnej siostry o 10 lat.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Agnieszka Włodarczyk dzisiaj sama jest mamą. Jej synek Milan przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Ojcem chłopca jest Robert Karaś, z którym artystka tworzy szczęśliwą rodzinę. Oboje zapewniają swojemu dziecku wszystko, co najlepsze.

Agnieszka Włodarczyk i jej mama

Agnieszka Włodarczyk jeszcze dwa lata temu wraz z ukochanym mieszkała na Gili, na wyspie Lombok. Odkąd wrócili do kraju, mogą liczyć na pomoc przyjaciół i bliskich. Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym aktorka pokazuje fanom, jak mały Milan spędza czas z ukochaną babcią. Wyjątkowo rozczulający obrazek.

Fanie nie kryli zachwytu nad tym widokiem. w komentarzach czytamy: "Jaki on podobny do babci", "Myślałam, że to pani prezydentowa", "Mamusia to jak wino, piękne zdjęcie".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości