Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk i pierwsze chwile z synkiem w domu. "Uczymy się siebie każdego dnia"

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od kilku dni jest szczęśliwą mamą małego Milana. Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się już zdjęciami z pierwszych dni spędzonych w domu. Na Instagramie zamieściła uroczą fotkę synka i jego taty. "Taki widok rozczula mnie przeokrutnie" - napisała.

Agnieszka Włodarczyk – szczęśliwa mama

Na ten dzień Agnieszka Włodarczyk czekała dziewięć miesięcy. 7 lipca o godzinie 8:52 na świat przyszedł jej synek – Milan. Szczęśliwa mama wraz z dzieckiem i partnerem – Robertem Karasiem przebywają już w domu. Błogimi chwilami spędzonymi u boku maleństwa aktorka chętnie dzieli się w sieci. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie taty i maluszka, którzy śpią obok siebie na jednym łóżku.

Agnieszka przyznała, że wraz z ukochanym uczy się macierzyństwa. Każdego dnia świeżo upieczeni rodzice odkrywają coś nowego.

Pierwsze dni w domu, wszystko nowe dla nas i Milusia, pierwsze drzemki, pierwsze przewijanki, kąpiel. Uczymy się siebie każdego dnia i każdego dnia jest coś nowego. A taki widok jak na zdjęciu rozczula mnie przeokrutnie

- czytamy pod fotografią.

Agnieszka Włodarczyk publikuje zdjęcie śpiącego synka

Pod postem Agnieszki zawrzało. Fani zostawili mnóstwo komentarzy, w których to zachwycali się wspaniałym i uroczym widokiem taty z synkiem. Jak podkreślali, są to piękne momenty, które należy kolekcjonować i zapamiętywać.

- Piękne momenty! Piękne i wzruszające! Samych takich Wam życzę. - Najcudowniejsze momenty. - Triatlon nie dał rady zmęczyć Roberta, ale Milusiowi się udało - piszą internauci.

Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Szczęśliwa mama zdradziła płeć i imię swojej pociechy

Małgorzata Ohme o bolesnej stracie. "Moje serce pękło na pół"

Qczaj o kobietach z domu samotnej matki i trudnej przeszłości. "'Dzieci, uciekamy' - sam też słyszałem te słowa"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości