Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela przewartościowała swoje życie. "Kiedyś nagrody i trofea, teraz spokój"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela dała się poznać jako utalentowana tancerka z osiągnięciami w swojej ukochanej dziedzinie. Choć taniec nadal jest jej pasją, przestała gonić za różnymi celami i skupia się na łapaniu każdej chwili życia. Jego ważna częścią stała się ukochana córeczka Emilka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela – tancerka

Agnieszkę Kaczorowską-Pela to nie tylko aktorka, lecz przede wszystkim zdolna tancerka. Naukę tańca towarzyskiego rozpoczęła w 6. roku życia i przez lata szlifowała i udoskonalała swoje umiejętności. Dzięki temu może się chociażby pochwalić tytułem Młodzieżowej Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich 2010 czy najwyższą, międzynarodową klasą „S” w tańcach standardowych i latino.

W jednym z ostatnich postów Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak zmieniło się jej życie. Choć taniec jako taki nadal jest jej ogromną pasją, dzięki której się spełnia, nie wszystko jest takie jak przed laty. Kiedyś każdy dzień poświęcała na wielogodzinne treningi, ciągle szlifowała nowe kroki czy goniła za kolejnymi celami. Obecnie cieszy się każdą chwilą czy spędza czas na tanecznych zabawach z córeczką Emilką.

Kiedyś dbanie o "perfekcyjne" ciało i super formę, teraz dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.?? (…) Kiedyś nagrody i trofea, teraz spokój.?

- pisała na Instagramie.

Internauci o słowach Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Nie był to pierwszy raz, kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela zdecydowała się podzielić z internautami swoimi przemyśleniami. Wcześniej chociażby poruszyła temat karmienia piersią czy publikowania wizerunku dzieci w profilach społecznościowych, budząc tym dyskusje pod postami.

To, co napisała tym razem, również trafiło do obserwujących ją osób. Nie zdziwiło ich to, że tancerka jako mama przewartościowała pewne rzeczy w swoim życiu.

Z wiekiem zmieniają się priorytety. Kiedyś nowe wyzwanie i cele, teraz rodzina i życie

??? Bardzo ładnie napisane. Przeszłość zawsze będzie z nami- nieważne jaka była. A teraz - jest i będzie i za to należy dziękować ??

- pojawiło się w komentarzach.

Piękne słowa Aga

- dodała Joanna Moro.

Agnieszka Kaczorowska rodzinnie

We wrześniu miną już 2 lata od momentu, kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela wyszła za mąż za swojego ukochanego. Owocem ich związku jest maleńka Emilia, która w tym roku skończyła roczek. Rodzinnym szczęściem tancerka dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie m.in. cieszyła się z pierwszych kroczków stawianych przez malutką, pokazywaniem jej nowych miejsc czy romantyczną kolacją z mężem.

Zobacz także:

Żona Macieja Stuhra o depresji i zespole stresu pourazowego. "Gdy słyszałam płacz dziecka, wpadałam w panikę i uciekałam"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości